Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Kik   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gabria, Módosítva: 2019. október 9.

Lelőhely:   Kik

"Legyél te a buli középpontja az új Partytime Parfümmel! Az igazi buli már az üvegben is elkezdődik, nézd csak a glittereket, hogy úszkálnak az üvegben."

Gabria

2019. október 15.

Nekem a fekete parfüm van meg, az eau de parfum és nagyon jó illata is van. Tetszettek benne a glitterek is bár féltem, hogy el fogja tömíteni a csövet, de nem tette. Az a kis fekete pamacs, ami rajta volt hamar lekerült róla, levágtam mert rém idegesítő volt. Sajnos a pumpája kezd már rosszalkodni nekem, ez jellemző az olcsóbb parfümökre sajnos. Ennek ellenére én nagyon szeretem. 3000 Ft alatt van az ára valahol, ezt is írtam az árához, csak valamiért az adminisztrátorok kijavították. Ha talál az ember a Kikben egyet, beleszagolni érdemes, hogy tetszik-e neki. Nekem ez 5 csillag, én szívesen nyúlok hozzá mindig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.