Egyéb

Ár:   €1.70   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Banama30, Módosítva: 2018. július 20.

Ár:   €1.70
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

10 színben elérhető, holografikus hatású körömlakk.

random

2019. február 5.

kettő is van, az alján lévő számozás szerint a 312-es pirosas rózsaszín és a 303-as fekete. önmagában minimum két rétegesek, a fekete inkább három... de elég erős a (linearis) holografikus hatás ahhoz, hogy egy színben passzoló alaplakkra egy rétegben felvihessem, és az egyértelműen, nyilvánvalóan holo legyen. kicsi üveg, de olyan olcsó, hogy ez kb. reális is. gyönyörű lakkok. ja, és végre egy erőteljes holo, ami nem radiátorfesték-hatású szórt fényben! én tuti újraveszem ezeket, sőt, lehet hogy még több árnyalatra is beruházok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.