Red Cherry

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: Sminkes, Módosítva: 2019. november 25.

Kategória:   Egyéb

100% natúr, emberi hajból készült szempillák. Puha, légiesen könnyűek és többször felhasználhatóak. Soros, félsoros, tincses és single változatokban kaphatóak. Egyenletes és kusza változatokban, kitűnő minőségben és árban.

Vanília

2019. október 8.

Csodatermék, beleszerettem. Próbálkoztam sokféle pillával (sajnos főleg gyengébb minőségűekkel az ebay-ről) és azt hittem, bennem - a kézügyességemben és/vagy a szemem formájában - van a hiba. DE a Red cherry rácáfolt. Elsőre sikerült "beszabni", feltenni és nagyon szép természetesen emeli ki a szemet, úgy, hogy nem is érezni, hogy fent van. Még javítgatok a technikán, mert kezdő vagyok műszempilla terén, de szerintem szempilla-típust nem keresek tovább, ez az ideális minden szempontból. Mivel viszonylag kicsi szemem van, rövid egyenes pillákkal, a Branson 74XS-est választottam, és félbevágva (tulajdonképpen félsorosként) használom. Boldog vagyok, hogy rátaláltam - köszi a tippet, Krémmánia lányok:)
Utóiratként annyit hozzátennék még a beszerzéshez, hogy a makeuplaza-ról rendeltem és villámgyors volt a szállítás, korrektek az árak, nagy a választék, plusz az oldalon is jól el tudtam igazodni, szóval azt is tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 8.

Lina14

2019. március 11.

nekem a 132es volt meg. természetesebb fajta, nem colt vészes felrakni sem, de az én mélyen ülő szememhez túl nagy volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

jadegirl

2016. július 4.

Merevebb a kelleténél,műanyagos érzetű pedig "100% Human hair". A #48 nekem túl rövid, a #16 pedig nagyon természetellenes. Mérföldekkel jobbak is vannak ezeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

hlillus

2015. december 11.

Szeretem a műszempillákat nagyon, ennél fogva elég sokat kipróbáltam már. Ez jött be leginkább a soros váltazatok közül.
Jó minőség, könnyű használat és bő választék jellemzi. Vigyázni kell rá (főleg levételkor ugye) és akkor jó sokáig megőrzi a szép állapotát, sokszor felhasználható. Az ára is rendben van.
Essence műszempilla ragasztóval szoktam feltenni, bírja egész nap, de este nem horror eltávolítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

tarkacica

2015. november 18.

Olcsóbb szempilla is van ilyen jó, ha nem jobb. Szúrt tőle a szemem, és 3 alkalomnál többet már nem lehet felrakni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 18.

Heloise

2015. augusztus 14.

Életem első szempillájának őt választottam egy 747S-t és egy 48-ast. Kezdőként ugyanis biztos nem mindegy mivel próbálkozunk. DUO ragasztóval használtam, elsőre persze bénázás ezerrel, de mostmár így pár nap után azt kell hogy mondjam egyre könyebb, és egyre jobban élvezem is. Már a reggelt is várni szoktam, hogy végre szép pillákban ragyoghassak. Sokan írjátok, hogy a 747 XS milyen jó, hát nekem a 747 S-es is pöttömnek bizonyult, hamar deformálódott, na de a 48-as! Az valami álom! Nem XL-es hosszúságú, hanem nagyon tetszik benne, hogy íves, kifelé nagyobbodik a mérete, így még természetesebbnek hat. Dúsabbaak a szőrszálak az alsó részen, így még feketébb és vaskosabb a tekintet. Nem érdekel, ha esetleg szakavatottak kiszúrják, hogy nem igazi, az összképet 100%-osan feljavítja, látszik hogy "van szemem". Rejtett szemhéjúaknak kifejezetten áldás, mert a szemhéjporok vagy nem látszódnak, vagy nem lehet elérni a kellő hatást velük.
Azóta nem pepecselek annyit a szemsminkkel és a porokkal, az alsó szempillámat általában ehhez már nem is festem, csak spirállal.
Tudni kell, hogy évtizedek óta kihúzom az alsó vízvonalam is (ami bár füstös cicaszemeket idézett elő, sokszor optikailag csökkentette a szememet, és fáradtabbnak is tűnt tőle.)
Műszempillánál nincs szükség semmi extra sallangra, elég lehet a szemhéjra egy kis "blending" a mélyítő vonalba, hogy kontúrt adjunk neki, mehet is a pilla, és még elbír rá egy kis fekete tusvonalat is. Hétköznapokra a legegyszerűbb és leggyorsabb kombináció.
Kedvenc Youtube gurum MakeupbytiffanyD is nemrég tanácsolta ezt, ha nincs elég időtök egyszerűen csak pakoljatok fel egy soros pillát és kész, komplett hatást lehet elérni vele, főleg hogyha az ember lánya épp anyuka lett, és nincs idő más sminkre.
Ki fogok próbálni még más, olcsóbb márkákat is, mert én mindennapos használatra szeretném, ahhoz viszont elég húzós az 1165-ös ára még akkor is, ha négyszer ötször fel is lehet használni őket.

Update: Egy csillagot csak azért vonok le, mert próbálgattam más, sokkal olcsóbb pillákat, és bizony kezelni és felrakni is könnyebb azokat. Az én Red Cherry-eim 1-2 használat után kidobásra ítéltetettek, gondolom a természetes szálak miatt hamarabb deformálódtak el. Emiatt sokkal macerásabb és időigényesebb a felhelyezésük. Pedig tényleg vigyáztam rájuk, nem spiráloztam őket, és a ragasztót is leszedegettem róluk, viszont azt is sokkal nehezebb szépen lecsípkedni sérülésmentesen mint az olcsó társaikról...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

lucacica

2015. augusztus 2.

Hosszasan próbálkoztam a 200ftos műpillákkal, gyakoroltam, aztán az esküvőmre berendeltem néhány red cherry pillát.
Nyilván mindenki megijedt hogy közönségesen nagy pilláim lesznek amitől majd ki sem tudom nyitni a szemem és amúgy is hogy tudnék én már pillát ragasztani.
#747u - Ez egy nagyon rövid pilla, inkább dúsít, nem túl látványos, de akinek kevés szempillája van annak elegendő lehet
#747xs - Természetes mégis látványos szempilla, végül ezt viseltem, azóta már másodjára, annyira szép!
#213 - Előzőnél hosszabb, de még így is a természetes kategóriába tartozik.

Könnyű felrakni, Ardell ragasztót használtam amit szépen le is lehet csipkedni róla, így többször is használható.
Ezentúl már csak ilyen műszempillát veszek.
Ja és egyszerűen szemöldökcsipesszel illesztem oda aztán kézzel igazítom. Nagyon tetszett mindenkinek, nincs mű hatása.
Mivel spirállal áthúzom meg tus is kerül rá, langyos vízzel átöblítettem átnyomkodtam törcsivel, majd leszedtem a ragasztót így szép marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

#213 - Előzőnél hosszabb, de még így is a természetes kategóriába tartozik.

Ezentúl már csak ilyen műszempillát veszek.

dundee91

2015. július 24.

Valóban könnyed viselet, de online rendelni vétek. Nem adja vissza képen az eredetit. Sokkal brutálisabb élőben... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

Regi84

2015. július 24.

Nemrég rendeltem a #73mast, eddig kétszer raktam fel és egyszerűen tökéletes. Könnyű felrakni, jó ragasztóval biztosan tartós is. Lekapargatva a ragasztót és nem spirálozva szerintem sokáig fel lehet használni. Nagyon elégedett vagyok vele, biztos, hogy fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

macskaszem08

2015. május 21.

Volt már más márkájú műszempillám, de nem tudtam rendesen felrakni, hogy szépen egyformán álljanak, ezzel a természetes pillával sokkal egyszerűbb a dolgom. Nem kényelmetlen a viselete, többször is fel tudom rakni, tartós, és rengeteg méretben kaapható. Először a legkisebbet mertem megrendelni, de már bátor vagyok egy hosszabb változatnál is, ha bulizni megyek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 21.