Egyéb

Ár:   250 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. március 14.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A csomagban 5 db mozgófejes, ikerpengés, eldobható női borotva.

tátombák

2015. június 10.

Egyszer belefutottam ebbe a förmedvénybe, amikor egy jól sikerült házibuliban lekaszáltuk a borotvámmal a fiú csoporttársam lábát, és azonnal, egyetemista költségvetésből másikat kellett vennem.
Bementem hát a Tescoba, leemeltem a polcról a legolcsóbbat annak ellenére, hogy barátnőm óva intett, ugyanis ennek NINCS KRÉMEZŐCSÍKJA. Sebaj, gondoltam, majd több tusfürdőt habosítok fel a bőrömön, és egyébként is, a többi borotván is elkopik a csík 3-4 használat után. Adtam neki nem 1, nem 2 esélyt, de mindig az lett a vége, hogy a fürdőből kilépve ordítva rohantam valami jó zsíros, tápláló testápolóért, és ez a helyzet akkor sem lett jobb, amikor már koptak a pengék.
Még van 1-2 a csomagban, csak vészhelyzet, vagy házibuli esetén nyúlok hozzá legközelebb

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 10.

vendi

2014. november 26.

Ebben az árkategóriában mindig ilyet veszek. Jól mozog a feje és külön pluszpont, hogy nincs rajta krémezőcsíknak nevezett borzalom. Ha nem sikerül rendesen szárazra törölni, akkor sem indul rozsdásodásnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

livia1979

2013. szeptember 27.

Nagyon szeretem, olcsó, bár kissé merev a nyele, szeretem, hogy a feje mozog, jól vág. Sokszor újravettem már.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Vicus

2013. május 12.

Hamar tompul, de olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Hamar tompul, de olcsó.

Dana1983

2013. március 7.

Én évek óta csak ilyet használok. A Tescoban nagyon jó áron van, kb. 10 alkalommal tudom használni mielőtt kidobnám. Nagyon elégedett vagyok vele, szépen borotvál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.