Remington

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Egyéb

• A hajkefe a tükörsima, egyenes haj formázásához nyújt segítséget
  • A hajkefe átmérője: 85mm
  • Mikro kondicionálóval átitatott sörték
  • A sörtés fej körüli turmalin és kerámia bevonat meggyorsítja a haj száradási idejét
  • Megakadályozza a haj begöndörödését hajformázás után, még párás időben is
  • Fa nyél
  • Kíméletes a hajszálakhoz különösen akkor, ha a Remington Frizz Therapy hajsimítóval használják

DianaS

2016. március 2.

Másfél éve használom, nagyon jó hajkefe, a nagy feje miatt vettem még anno meg, a hosszú hajamhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Gogo89

2015. február 2.

Igazából nem tudok sok különlegességet írni róla, egy hajkefe, de abból a jobbak közé tartozik. Hozzá volt csomagolva a hajvasalómhoz így jutottam hozzá. Nem tépi a hajamat, vizes hajat is egyszerűen kibontja, szeretem hogy van egy kis súlya és jó nagy, így nekem kézre áll. A szuper képességeiben annyira nem hiszek de attól még szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.