Remington  Frizz Therapy Ionos Hajkefe

Remington

Remington Frizz Therapy Ionos Hajkefe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Egyéb

• Ionizációs technika – megakadályozza a haj begöndörödését
  • Mikro kondicionálóval ellátott sörték
  • Be/kikapcsoló gomb
  • LED kijelző
  • Kioldó gomb a könnyű tisztításért
  • 2 db AA Varta elemmel csomagolva

honeymoon

2018. március 13.

Hajtő használata kerülendő,mert lapít és így zsírosodásra hajlamos a haj.nekem vékonyszálú és sűrű,szépen kisimítja,de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

titikutyus

2017. november 19.

Selymessé és puhává teszi a hajat hajmosás után. Arra vigyázni kell, hogy a hajtöveket nem célszerű átfésülni, mert akkor lelapul a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

vanessaigornh

2014. július 4.

Nekem a Rowenta ionos hajkeféje van meg, szóval arról tudok véleményt mondani. Az első dolog, ami feltűnik, hogy fényesebb lesz a haj tőle. A hullámos hajt szinte kiegyenesíti (nézőpont kérdése, hogy ez jó vagy sem). Egy használat után ez a tapasztalat. De a lényeg, hogy szemmel azonnal van eredménye. Kíváncsi leszek a statikusság kérdésében milyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

Lilla91

2014. február 16.

Névnapomra kaptam és oda vagyok érte :) nagyon egyenes és vékonyszálú hajam van ami nem csak azért rossz mert könnyen zsírosodik, hanem rettentően statikus is lesz fésülködés közben. Lassan olyan rossz volt a helyzet hogy még a copfban is elállt a hajam. Kipróbáltam hajkefét, fésűt, vaddisznósörtés hajkefét, de mindegyiktől csak rosszabb lett a helyzet. Ez a kis kütyü a megmentőm, eltünteti a statikusságot és hála a jó égnek elfér a válltáskában is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

BNicol

2013. április 1.

Ajándékba kaptam. Már első használat után látszott a különbség. Bár alapvetően egyenes hajam van, a festés miatt hajlamos a végeknél hullámosodni, de a hajkefe használata után fényesebb, simább tapintású lesz és mintha egyenesedne is. Az egyetlen bökkenője, hogy ha a hajtöveknél is használom sokkal hamarabb zsírosodik a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.