Remington

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Egyéb

• A körkefe a hullámos loknik formázásához nyújt segítséget
  • A körkefe átmérője: 60 mm
  • Mikro kondicionálóval átitatott sörték
  • A turmalin és kerámia bevonat meggyorsítja a haj száradási idejét
  • Megakadályozza a haj begöndörödését hajformázás után, még párás időben is
  • Fa nyél
  • Kíméletes a hajszálakhoz különösen akkor, ha a Remington Frizz Therapy hajsimítóval használják

Csati

2017. május 17.

Nekem göndör hajam van. Amikor hajmosás után kifésültem és elkezdtem vele beszárítani a hajam teljesen összegubancolódott. Megpróbáltam még egyszer úgy, hogy előtte jól kifésültem a hajam, de ismét. A sörtéibe beleragadt a hajam, alig tudtam kiszedni. :( Nekem nem jött be. Talán a rövidebb, vékonyszálú hajúaknak jó lehet. Egyből tovább is ajándékoztam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 17.