Remington

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. február 11.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Egyéb

• A hajkefe a tükörsima, egyenes haj formázásához nyújt segítséget
  • A hajkefe átmérője: 85mm
  • Keratinnal átitatott sörték
  • A sörtés fej körüli kerámia bevonat meggyorsítja a haj száradási idejét
  • Puha nyél a kényelmesebb használatért
  • Kíméletes a hajszálakhoz különösen akkor, ha a Remington Keratin Therapy hajsimítóval használják

VBoga

2019. március 26.

Nagy remènyeket fűztem hozzá, a keratinos hajvasalóval együtt rendeltem. Olyan szinten tèpte a hosszú hajamat, akkor is ha semmi gubanc nem volt egyèbkènt benne, hogy komolyan elgondolkodtam erről olvastam itt jó vèlemènyeket.. A kis gumók a vegèn bántják a fejbőröm, és nagyon nehèz maga a kefe is. Takarítani kínszenvedès. Csak a fiókban áll, nagyon nem érte meg, pláne az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

VGaba

2019. március 26.

Könnyű vele kifésülni a gubancos hajat is, anélkül, hogy kitépné a hajszálakat. Bár az egyenesítő hatását annyira nem vettem észre, pedig ráférne az összevissza álló, szénakazal hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

zsike85

2019. február 3.

Ezzel a fésűvel ezen az oldalon találkoztam először,előtte még csak nem is hallottam róla.Hónapokig halogattam,hogy megvegyem,aztán novemberben ezt kértem a névnapomra☺ Hosszú,dús,vastag szálú,hullámos a hajam.Vízesen nagyon nehéz volt mindig kifésülnöm,konkrétan téptem a hajam.De ez egyáltalán nem húz.Mintha gyorsabban is száradna szárítás közben.Nagyon szép fényes,egészséges a hajam.Teljesen nem egyenesíti ki.
Ami a legszembetűnőbb,hogy sokkal kevesebb haj marad a ebben a fésűben,mint az eddigiekben.Én imádom és csak ajánlani tudom☺

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Benedetta88

2018. február 28.

Nagyon szeretem, teljes mértékben megéri az árát és meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Nagyon szeretem, teljes mértékben megéri az árát és meg vagyok vele elégedve.

bubilany

2017. augusztus 25.

Nagyon jó minőségű hajkefe. Nem túl kíméletes bánásmód mellett,4 éven át jó szolgálatot tett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

vikremmaia

2017. július 3.

Első jobb minőségű hajkefém,teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Első jobb minőségű hajkefém,teljesen meg vagyok elégedve vele.

fuge7

2017. április 23.

Évek óta megvan, és imádom! Derékig érő, dús, hullámos hajam van amúgy. Elnyűhetetlen, és pikk-pakk kifésüli a legcsúnyább gubancot is. Ha ezek után valaha hajkefére lesz szükségem, biztos ilyet veszek újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

noirie

2016. december 28.

Hosszú erős szálú, alapjáraton göndör (ilyen hosszú hajnál már csak nagyon hullámos) hajam van.
Ez a kefe bontásra teljes mértékben alkalmatlan, húzza a hajam. Tangle teezert használom a bontásra.
A keratin úgy veszem észre, hogy szárítás közben tényleg kifejti hatását, mert szépen csillog tőle a hajam.
Az árát viszont nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Az árát viszont nem éri meg.

cicaaholdrol

2016. december 28.

Az itt olvasottak alapján felbuzdulva vásároltam meg márkaboltban a hajkefémet. Sajnos egyáltalán nem vagyok elégedett vele, folyamatosan törnek ki belőle a fogak (az első már akkor ki volt törve, mikor kibontottam a dobozából), pedig nyár óta használom, kissé váll alattig érő hajamra, napi 1-2x, tehát még az sem mondható, hogy a rendkívüli igénybevétel okozná. Másrészt, az előző kefémhez képest jóval nehezebben távolítható el belőle a haj.
Egyenesítő hatást nem tapasztaltam. Nálam ez csak 2*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Egyenesítő hatást nem tapasztaltam. Nálam ez csak 2*.

Maja92

2016. november 23.

Egy sima hajkefét váltottam le erre és imádom. Valóban fényesebb lett, nem gubancolódik és jól néz ki :) Az ára sem vészes. Aminek a legjobban örülök, hogy nincs tele hajjal fésülködés után mint a másik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.