Remington

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   elektronikai boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, Módosítva: 2016. szeptember 1.

Lelőhely:   elektronikai boltok, online
Kategória:   Egyéb

• A körkefe a hullámos loknik formázásához nyújt segítséget
  • A hajkefe átmérője: 75mm
  • Keratinnal átitatott sörték
  • A kerámia bevonat meggyorsítja a haj száradási idejét
  • Puha nyél a kényelmesebb használatért
  • Kíméletes a hajszálakhoz, különösen akkor, ha a Remington Keratin Therapy hajformázóval használják

Kittens

2018. március 19.

Semmi extra a szálakat nem fogja be elegge :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Semmi extra a szálakat nem fogja be elegge :(

Cat21

2017. május 14.

Nem szerettem hasznàlni, úgy jàrtam vele mindig hogy a körkefe és a nyél közti illesztésbe beleszorul a hajam és ha nem figyelek oda folyton akkor jó sok hajszàlat ki is tép ahogy mozdítom tovàbb a kefét.
Màr nem is hasznàlom, különösebb jó hatàsàt sosem vettem észre. A szàrítàs idejét se rövidítette le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

2014. április 23.

Számomra ez egy egynek jó körkefe, se több, se kevesebb. Csak hajszárításhoz használok körkefét, időnként le szoktam őket cserélni. Legutóbb ezt vettem, Karácsony előtt a Media Marktban láttam meg, és eszembe jutott, hogy úgyis kellene már egy új, így ezt vettem. nem tud se kevesebbet se többet mint az eddigi körkeféim, hogy masszívabb-e az majd kiderül. A nyele kicsit jobb mint az eddigieké, jobb a fogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 23.

Nicu

2013. december 17.

Barátom fodrász, ő ajánlotta. Könnyen formázom vele a hajam, és neki se volt probléma, mikor beszárította a hajam. A keratin bevonat miatt könnyebben formázható a haj, a Remington pedig jó márka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Lino

2013. szeptember 27.

Jó kis körkefe, nagyon jól és könnyen lehet vele beszárítani a hajat, régóta használom és szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

senskin

2013. március 9.

Hosszú hajam van, alapból körkefét használok. Nekem az bevált. A DM -ben vásároltnak egy idő után levált a teteje. Kezdett szétesni, az helyett vettem a keratin hajkefét. Sokat nem érdekelt, hogy keratinos vagy sem, én sem hiszek a hókuszpókuszban. Mindenesetre masszívabb, mint az előző. Formázásra nem, de beszárításra, napközbeni fésülésre használom. Nekem semmi problémám nincsen vele. Átlagos hajkefe. Nekem szép a hajam tőle. Egyébként, hajbalzsam helyett sokszor hajpakolást teszek hajmosás után a hajamra. Még a DM -ben vettem egy jó kifutó terméket, sajnos nem lehet már kapni. ( Alverde-citromos+barackos hajpakolás) Azóta nekem szép a hajam. Lehet, hogy nem mindenkinek jó a hajkefe, de az sem mindegy milyen hajformázókat, balzsamokat használunk. Sok időbe telt, mire eltaláltam mi jó a hajamnak. Nem akartam pontozni, de kéri. Jó felépítésű a kefe, problémám sincsen vele. Ha lesz megírom, addig oké.

Másnap, hajmosás után: (Yves Rocher hajpakolást használtam. Volt egy mintám.)
A hajkefe jó, nem cibál. Szép dús tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Másnap, hajmosás után: (Yves Rocher hajpakolást használtam. Volt egy mintám.)
A hajkefe jó, nem cibál. Szép dús tőle a hajam.

ur.isten.ne.mar

2013. február 11.

Óriási csalódás számomra, mint minden Remington termék, amit eddig próbáltam. Amúgy szerintem nem 75mm az átmérője, max 50, és tudtommal csak egyféle Keratin Therapy körkefe létezik... :/
Hát szóval ez egy borzadáj, el sem hiszem, hogy képes voltam megvenni. Pont erre találták ki azt a szép magyar szót, hogy parasztvakítás. Ezennel hátbaveregetem magam, hogy komolyan elhittem, hogy a kefe sörtéi majd keratint fecskendeznek a hajamba, és ettől majd nekem milyen jó lesz, és fel sem merült, hogy egy idő után kifogy belőlük a keratin, tehát akkor valahogy cserélni kéne a sötéket.
Formázni lehetetlenség vele a hajat, más körkefékkel simán megy, ezzel viszont még úgy sem, ha formázó krémeket használok. Mindegy, arra gondoltam, hogy biztos én vagyok hülye hozzá, úgyhogy elvittem a fodrászomhoz is, hogy vesse már be a parókámon, de ő is szenvedett vele, ráadásul azt mondta, hogy ezek a gagyi nejlon sörték egy idő után meg fognak olvadni a hajszárító melegétől.
Borzasztó száraz, durva és fénytelen lett a hajam, amikor ezt használtam, ami borzasztó kellemetlen, mert ugye utána kipróbáltam más körkeféket is, és látványos volt a különbség.
Még az ellenségemnek sem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 11.

Még az ellenségemnek sem ajánlanám.