Egyéb

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PotaSaci, Módosítva: 2020. május 15.

Kategória:   Egyéb

Aranyló színű, jellemző diós illatú közepesen sűrű hidegen sajtolt olaj, mely gyorsan regenerálja az igénybevett bőrfelszínt, és védi a hajszálakat is a környezeti hatásoktól. Kitűnően táplálja a bőrt,-és hajat.

PotaSaci

2020. május 14.

Már régóta ki akartam próbálni a tiszta jojobaolajat az arcbőrömre és a körmeimre is. Sajnos a mostani helyzetben nehezen jutok drogériák közelébe, szóval inkább rendeltem online. Tökéletes kétlépéses arctisztításhoz, gyönyörűen leszedi a sminket és nem csípi a szememet, fátyolos se lesz tőle. Emellett esti hialuronsavas hidratáló után használok pár cseppet egy kis extra puhaságért reggelre. A körmeimre is tökéletes. Jó nagy kiszerelés, és az ára is baráti. Ekkora mennyiség szerintem az idők végezetéig elég lesz nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 14.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil