Egyéb

Ár:   4450 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2020. július 22.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony ránctalanító készítmény, amely az arc, a nyak és a szemkörnyék ránctalanítására is alkalmas. Az akné és az arcpigmentáció kezelésére is alkalmazható. A Moringa oleifera egy kis lombhullató fa, amely Indiában őshonos. Maximális magassága eléri a 15 métert. „Életelixír”-ként tisztelik. Ideális a száraz és pattanásos arcbőr ápolására, kozmetikumok összetevőjeként kiváló eredményeket ér el. Visszaállítja az arcbőr vitalitást és feszeségét, ragyogóvá varázsolja az arcot. Az olaj visszaadja a haj vitalitását, ápolja a fejbőrt. Száraz, töredezett, vitalitását vesztett haj ápolására is hatékonyan alkalmazható. Hasásos a korpásodás és a fejbőr viszketése elleni harcban is.

% Renovality Original Series Moringa Hidegen Sajtolt Moringa Olaj %
Ár: 3300 Ft helyett 3000 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.