Egyéb

Ár:   3560 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2012. június 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

Visszaadja az ősz haj eredeti színét, belülről, a festékekkel ellentétben. Festett hajra is használható.

Szofi.Sz

2013. december 6.

Én is festék mellett használom a Reparexet, de nekem sem lett semmi baja a hajszínemnek. Viszont nem kell kéthetente hajat festetnem, ami egy vagyonba kerül. Viszont arra tényleg nagyon oda kell figyelni, hogy milyen más festékekkel és hajápoló szerekkel lehet együtt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

momo66

2013. október 22.

Én régóta használom a reparex női hajtonikot, és szerencsére nálam bevált! Én is festem mellette a hajam, de azt óvatosan kell tenni, írták is a leírásban, hogy teszteljük előtte a hajfestékünket a reparex-szel, mert ha nagyon agresszív a festék, elszíneződhet. Az enyém szerencsére nem ilyen, úgyhogy tudom együtt használni a kettőt. Nekem nagyon megkönnyíti az életemet, mert elöl a hajam sebesen nő, és már teljesen ősz, úgyhogy egy hét után már látszana a lenövésem, ami nagyon zavarna, így nem járhatok dolgozni, meg sehova. Pláne, hogy sötétbarna a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

vajamaja

2013. április 19.

Kb. két hónapig használtam,nekem nem állította vissza az eredeti hajszínemet.

A termék fém összetevőket tartalmaz, amik a hajba beépülnek, többszöri hajmosás után sem jött ki a hajamból.
A várt eredmény elmaradása után kb 10 napot vártam a használatát követően, mire befestettem oxidációs tartós hajfestékkel, ami reakcióba lépett a hajamona fém összetevőkkel, és zöldes-szürkés színű lett a hajam tőle, és nem fogta meg a tartós hajfesték.
Minél többször festem oxidációs hajfestékkel, annál jobban zöldül, mivel újra és újra reakcióba lép a fémmel. Egészen pontosan a réz oxidálódik, vagyis réz(II)-hidroxid és réz(II)- karbonát képződik a hajamon, ami káros az egészségre, mint a középületek kupoláján, tudjátok azok a zöldes tetők. Oldószere kénsav, vagy 200 fok felett. Elég szörnyen nézek ki.
Na most volt erre figyelmeztetés az oxidációs hajfestékes dobozomon, ami így szól: "Ne használja hennával, vagy HAJSZÍN-REGENERÁLÓVAL festett hajra".
De más oxidációs (hidrogén-peroxid) hajfestékes dobozok oldalán is van hasonló utalás rá: pl. ne használja fémtartalmú hajszínezők után. Sajnos nem tudtam ezt, és a fodrászom sem volt elég tájékozott ez ügyben, hiába kértem ki a termék használatáról a véleményét.
A reparex azt írja, hogy hajfestés előtt legalább 2-szer hajat kell mosni. Én legalább 8-szor hajat mostam.
Most keresgélek mindenféle olyan hajszínezőkkel, amelyek oxidációmentesek, de elég drágák, és kb 4 hajmosást bírnak csak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

Kb. két hónapig használtam,nekem nem állította vissza az eredeti hajszínemet.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Vitaminok: Biotin, Panthotenic Acid