Egyéb

Ár:   576 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bijó Szakáruház   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gee, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Lelőhely:   Bijó Szakáruház

Göndörítő szempillaspirál

Szilikon ecset biztosítja az egyedülálló felemelt, göndör szempilla hatást. Sokáig fennmarad, nem morzsolódik, és nem ragasztja össze a szempillákat.

Gee

2016. augusztus 5.

A szilikon keféje ránézésre jónak tűnik, egyik oldalán rövidebb, másik oldalán hosszabb sörtékkel. Viszont nem tudtam vele szép pillákat csinálni, utána át kellett mennem rajta a kedvenc spirálommal (sárga Lovely vagy Miss Sporty), hogy nézzen is ki valahogy. Egyébként szép fekete, szóval akinek nincs szükség extra hosszabbítása vagy göndörítésre, egy próbát megér ezért az árért. Azért ki nem dobom, szép lassan elhasználom majd a hétköznapokon. Tartósságról egyelőre nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.