Egyéb

Ár:   $10   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nadalandy, Módosítva: 2015. június 3.

Ár:   $10
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hajápolók

Különböző keleti gyógykivonatokat tartalmaz. A Hot Speed ​​manikűr, ami azon dolgozik, hogy mélyen behatoljon a hajvégekbe, és bőségesen táplálkozja azt, ill. létrehozzon egy erős fehérje réteget, ami  fenntartja a haj egészséges nedvességének egyensúlyát-

Főbb összetevők: Theanine (zöld tea kivonat), aminosav komplex, folyadék kitin (kitozán), Gyöngy protein (gyöngy protein), paprika kivonat, rák

nadalandy

2015. május 23.

Ez egy csodálatos koreai termék. Nagyon kevés kell belőle a hajvégekre, és gyorsan beszívja azt. Bár az illata picit fura, de a hatása lenyűgöző. Ez a legjobb hajvégápoló, amivel eddig találkoztam. Rövid idő alatt teljesen rendbe tette a hajam. Nincs a végén sem töredezés, sem semmi. Még a durván töredezett tincseim is most csodásan festenek! Sokkal puhább és selymesebb lett tőle. Az állaga szuper könnyű, így nem nehezítette el a tincseimet, és nem zsírosította el. (Ahogyan ezt az olajoknál tapasztaltam.) Plus jelenleg sokkal ellenállóbb az időjárással szemben.Számomra egy csoda.

Ehhez a termékhez a Memebox-on keresztül jutottam hozzá, de mivel elfogyott, így már megrendeltem az utánpótlását :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.