Egyéb

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 21.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos – gyümölcsös

Fejjegy: golgotavirág gyümölcse, lótusz virág, gránátalma

Szívjegy: gyöngyvirág, fehér bazsarózsa, osmanthus (cserje, kisebb faj, barackra emlékeztető illat, Ázsiában található meg)

Alapjegy: érzéki pézsma, magával ragadó ámbra, méz cseppek

Audry1

2019. szeptember 19.

Ajándékba kaptam. Szerintem a mennyiségét tekintve nem igazán reális az ára, viszont! Isteni illata van! Nekem kicsit édesebb, de nagyon szeretem és viszonylag tartós! Ha nem ennyibe kerülne, jobb szívvel venném újra, de nekem így is nagy kedvenc lett! Mindig van otthon készleten belőle! :)
Az üvegcse kialakítása szerintem praktikus, kisebb táskában is elfér és egyszerű, letisztult.
A tartóssága miatt (eddig mondjuk egy parfümmel sem találkoztam, amit magamra fújtam és legalább 6-8 órán át kitartott) és az ára miatt 4 csillag. Ennyi pénzért minimum elvárnám, hogy maradandóbb legyen az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Ppani

2016. május 7.

Müllerben kerestem a VV edp-t, amit nyáron szerettem használni. Mivel már nem forgalmazzák, gondoltam, megszaglászom az "újoncokat". Ebből fújtam a csuklómra is. Először kicsit soknak tűnt, de ahogy letisztult, bele is szerettem. Le sem tudtam tenni a csuklóm az orrom elől :) Rajtam nagyon szép gyümölcsös kompozícióvá változott. Légies, üde, friss. Imádom! Fél áron volt, így meg abszolút meg is érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.