Egyéb

Ár:   €51.80   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Masnuci, Módosítva: 2020. február 3.

Ár:   €51.80
Lelőhely:   külföld, online

Megjelenés éve: 2014.

Illatcsalád: aldehides-virágos

Fejjegyek: aldehidek, jázmin

Szívjegyek: fa, rózsa, ylang-ylang

Alapjegyek: szantálfa, tonka bab, vanília, vetiver

Ár: 5500 Ft +posta , Eladó: Masnuci
Állapot: 100 ml bontatlan! , Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta vagy személyes

Masnuci

2020. február 3.

Éppen ma kaptam meg a csomagocskámat amiben ez a kis csoda is ott lapult. A lányaim körében is osztatlan sikert aratott, pedig azt gondoltam idősebbeknek (nekem) való. Intenzív, tartós illat, nagy hatósugár jellemzi. Valahol a Gucci Rush és a La vie est belle parfümökre emlékeztet, édes tonkás-vaníliás és nekem olyan balzsamos, icipicit füstös, leszáradása kellemesen púderes-virágos. Szóval nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 3.