Egyéb

Ár:   520 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wee, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

4 változatban kapható illatos, bőrsimító kézkrém.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Wee

2017. április 30.

Nekem a fehér, tejes illatú van. online rendeltem. Gyorsan ideért, és csodálatos édes illata van. Kifogyóban a Body shop-os Vanilla chai kézkrémem ezért beruháztam egy ilyenre. Nem bántam meg. Nehezebben szívódik be, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.