Egyéb

Ár:   600 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gerani, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Ajakbalzsam UVA és UVB védelemmel, bőrgyógyászatilag tesztelt, természetes olajokkal, A- és E-vitaminnal, csillogó szemcsékkel, gyöngyházas ragyogással. Parabén és ásványi olaj nélkül.

kneva

2017. július 8.

Szintén Vajdaságban, Szabadkán vettem. Meglepően erőteljes és tartós a színe. Nekem a sötét rózsaszín van meg. Rúzsokat megszégyenít a tartóssága és az intenzitása. Színtelen ajakápolóval lehetett csomagban venni, és egyáltalán nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Gerani

2017. január 24.

Vajdaságban vettem ezt az ajakápolót. Én nagyon szeretem. Szép, erőteljes színe van, mint egy rúzsnak (nem csak éppen hogy), de mégis ajakápoló. Nem szárít úgy, mint egy rúzs (azért kicsit igen, tehát nem kimondottan cserepes ajkak rendbehozására való). 3 másik színben is létezik, de szerintem ez a legszebb, legtermészetesebb, ami szinte minden sminkhez illik. Sőt, smink nélkül önmagában is ápolt külsőt kölcsönöz. Ahogy a képen látszik, gyöngyház fényű és csillámos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.