Egyéb

Ár:   $2   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luckuska, Módosítva: 2018. február 12.

Ár:   $2
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Leoldható, hosszantartó gél lakk. Alap- és fedőlakkot igényel.

Megababa

2019. november 9.

Én imàdom az összes eddigi színt, amit megrendeltem. A csillàmos àrnyalatok könyörtelenül gyönyörűek, egy rétegben is. A sima színek közül van ami 2-3 rétegben az igazi, de mivel ennyiért meg tudom venni, nem bànom. Nagy géllakk gyűjtő vagyok, és sok színem ebből a màrkàból van, nem véletlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

rabbitdoubt

2019. szeptember 26.

Update:
Sajnos a sok rendelt körömlakkból igazán 1 volt olyan, ami tényleg tartós volt, és nem pattogzott semerre 1 hét után. :( Leveszek egy csillagot, de az ár miatt még mindig megéri!
----------------------
Az utóbbi időben mozgatta a fantáziámat a géllakkozás, szóval rendeltem egy UV lámpát, illetve megtaláltam ezeket a körömlakkokat. Az olcsóbbnál is olcsóbb kategóriára volt leárazva aliexpressen, rögtön be is került a kosárba belőle vagy 6 árnyalat tesztként. :) Eddig abszolúte meg vagyok velük elégedve, bár csak egy árnyalatot próbáltam, de tartós, szép, és annyira nem is nehéz vele dolgozni (bár nem próbáltam még mást). A saját base + top coatjával használom, igaz, ami igaz, hogy tényleg kicsit kicsi a kiszerelés, de 250-260 ft-okért bőven megérte!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Update:
----------------------

Yubiri

2019. június 7.

Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a márkával. Kezdő vagyok a géllakkozásban, de nem pattog le a lakkom. Ami zavar, hogy kicsi az üveg, így számomra nehezebben kezelhető. Alaplakkot, fedőlakkot és színeket is vettem belőle, mind-mind jó minőség, az itthoni nagy márkáknál nem rosszabb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 7.

vkata96

2019. május 21.

UP: Jöttem adni neki még egy csillagot, mert közben megérkezett belőle egy új szín, egy sötét mályvás szín, ami sokkal jobb, mint a másik kettő. Ez is elég sűrű és nehéz vele dolgozni, de sokkal szebben fed, szebb lett a végeredmény.

Több színt rendeltem ettől a márkától, szintén fillérekért aliexpressről. Eddig kettőt próbáltam ki, de nem vagyok elájulva tőlük. Nehéz dolgozni velük, nem terülnek szépen, sokáig kell pepecselnem, mire az egész körmömet befestem velük. Ráadásul, amit még sose tapasztaltam, felkenés után mintha összemennének.. mintha zsíros felületre kenném, de persze megfelelően előkészítem a körmeimet tehát ez a szín hibája. A fedésük se tökéletes, pedig 2 rétegben használom őket. Fő összehasonlítási alapom a Moonbasa nails lakkja, abból egy piros szín van meg, és nem volt vele ilyen problémám (pedig az is az olcsóbb kategória). Tartósságuk viszont rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

koosung

2019. március 19.

2 rétegben jól fednek, kicsi kiszerelés, de így legalább kevés pénzért nagy választékkal tudsz előállni :) Diamond nails alapot és fedőt használok hozzá, megfelelő előkészítés, base és top feltétlen kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Csingiling0415

2018. december 11.

Eszméletlen jó minőségű gél lakkok. Külföldről rendeltem az Aliexpressről és van már egy kisebb hadseregem belőlük :) Hetekig bírják a megfelelő előkészítéssel és fedőlakkal. Sokkal jobb, mint amire számítottam és az alacsony ára sem utolsó szempont :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

bujdosokyra

2018. november 18.

Aliexpressről rendeltem. 3 réteggel nagyon szép körmöket lehet vele készíteni. én crystal nails base gelt és born pretty tempered top coatot használok hozzá. Nagyon tartós, 3 hétig tökéletesen bírja, (tovább még nem hagytam fent). Ugyan azt a hatást tudom vele elérni, mint a drága zselékkel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Ancsa0726

2018. március 22.

Diamond nails alap-és fedőlakkjával együtt használom, a körmeimen így 5 hétig kopás nélkül bírja. Eddig 8 színt vásároltam meg, nagyon nagy a színválaszték!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.