Egyéb

Ár:   £3.99   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Glowycosmeticsblogspot, Módosítva: 2018. január 19.

Ár:   £3.99
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló glicerinben gazdag kézkrém a selymesen sima és édes illatú kezekért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Glowycosmeticsblogspot

2018. február 27.

Najó! Ez a kézkrém nagyon de nagyon minőségi, és finom illatú és krémes és gyorsan beszívódó, és ápoló, nagyon jó használni, kellemes érzés, hogy bekenés után még mindig egy finom illat árasztja el a kezeim <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.