Egyéb

Ár:   €15   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mower, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   €15
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

100%-os tisztaságú ausztrál csipkebogyó magolaj, ami hideg sajtolással készül. Bioflavonoidokat és esszenciális zsírsavakat tartalmaz. Hidratálja a száraz bőrt, segít eltűntetni a hegeket, a napsütés okozta károsodást és leégést valamint feltölti a ráncokat.

tdobos

2017. augusztus 5.

Nagyon sok jó vélemény után döntöttem úgy, hogy kipróbálom a csipkebogyó olajat. Önmagában használva soknak éreztem és nem szívodott fel rendesen. Aztán próbáltam más módon. Este használom a PipingRock hialuronsavas szérumba cseppentve. Hihetetlen jól működnek együtt nekem, gyorsan beszívodik, nem hagy zsíros érzetet, csak puha bőrt egészséges bőrfénnyel. Enyhe rozaceás bőröm van, ami hajlamos kipirosodni és sokmindenre érzékeny. Mióta ezt a kombinációt használom, nem pirosodik ki a bőröm. Nyáron nekem önmagában is elég, nem használok mellé további krémet. A teljesség kedvéért, a rutinom micellás lemosással kezdődik, majd második lépésként egy gyengéd arctisztító gél. Ezután jöhet egy könnyű tonik, majd lotion és úgy az olaj-szérum kombináció. Végre úgy érzem megtaláltam a megfelelő rutint a bőröm számára, ami nem irritál, hidratál, nem okoz pattanásokat és a pirossággal is felveszi a harcot. Sőt úgy látom, hogy a pigmentfoltokra is tényleg hatásos, bár a tényleges szembetűnő változásról meg nem tudok beszámoni, ahhoz még nem használom elég hosszú ideje.
Az arcomon kívül én néha a testápolóba is cseppentek egy kis extra ápolás végett és körömágy ápolásra is használom.
Engem nagyon meggyőzött, gondolkodok a termékcsalád további tagjainak a beszerzésén is.
Rozaceás problémákkal küzdő társaim számára mondom, hogy az általános ellenjavallat ellenére ne féljetek olajat használni. Nagyon sokaknak működik, csak meg találni a megfelelő olajat és a megfelelő felhasználási módot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Mower

2017. július 13.

Régóta fenem a fogam egy csipkebogyó olajra és ezt találtam legutóbb itt. Csak este használom és kifejezetten akkor, mikor száraznak érzem a bőrömet. Hihetetlen, milyen jól hidratál és szépen feltölti a kisebb ráncokat. Van amikor a kezemre vagy a lábamra is használom. De azért óvatosan kell bánni vele ha kevert bőre van az embernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!