Egyéb

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kira6970, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

100%-os rózsavíz, egy természetes arctonik, amely hidratálja a bőrt. Ráncok és pattanások ellen is hatásos. Mivel 100%-os, használható a konyhában is, például pezsgő vagy ásványvíz ízesítésére.

Nem tartalmaz alkoholt, tartósítószert vagy mesterséges színezéket.

MaFa

2021. április 8.

Nagyon kellemes az illata,használata után friss érzetet ad a bőrnek,táplál és hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

rockhormon

2020. április 16.

Nagyon ajánlom minden bőrtípusra. Abszolút megéri az árát, hiszen egy természetes arclemosót kapunk, ami hihetetlenül sokáig kitart, pedig én bőségesen locsolom. Nem szárít, táplálja a bőrt és tökéletesen tisztítja azt közben. Számomra egyáltalán nem kellemetlen az illata, aki szereti a tea rózsa illatot az ezt is szeretni fogja.

Amazonon gyakran sokkal jutányosabb áron beszerezhető a feljebb feltüntetettnél...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

skyline

2018. május 21.

arclemosóként használom reggelente,mert a "rendes" arclemosók,arctonikok mind szárítottak,akkor is ha sensitive,száraz bőrre valót vettem..
nem csíp,nem szárít,nagyon jó krém alá,a tisztító feladatát is tökéletesen ellátja,és jobb napokon még arckrém sem kell.
pontlevonás nálam csak az illatért jár,mivel elég nagymama szaga van,de legalább az elillan pár perc után
szóval aki egy természetes arclemosót/tisztítót keres érzékeny száraz bőrrel,annak bátran ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Illatanyagok: Rosa Damascena (Rose) Flower Oil