Egyéb

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. november 27.

Ár:   10 990 Ft
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A rózsakvarc az egyik legismertebb ásvány, ősidők óta használják.

Fizikailag méregteleníti a szervezetet, serkenti a keringést, így fiatalítva és ránctalanítva bőrünket. Mindennapos használat mellett szemmel látható változások érhetők el. Megelőzi a ráncokat, a már kialakultakat halványítja, és csökkenti a szem körüli puffadást. A test egyéb területeire is használható, pl. kézfejre, nyakra, dekoltázsra.

Hatékonysága tovább növelhető, ha hidratáló krémünket, vagy a fátyolmaszkunkból felszabaduló értékes hatóanyagokat masszírozzuk a bőrünkbe.

Katuss_55

2021. február 19.

A DM-ben vettem a napokban, az Alverde márkának van most ilyen rollere, ami 4-5 ezer forint körül kapható.
Nem gondolom, hogy ettől lesz kevesebb ráncom, viszont nagyon jóleső érzés, ha jéghideg vízzel lemosom, és utána a lehűlt kvarc nagyon kellemes frissítő hatást nyújt a bőrömnek. A nagy részét az arcomra, a picit pedig a szem alatti karikákra használom, reggel és este is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

asztromélia

2021. január 19.

Tipp: A Müller saját márkás Cadea Vera 4000 Ft alatt van. Ugyanúgy néz ki mint ez a képen. A dobozán van egy nagyon jó rajz, hogy milyen sorrendben kell használni az arc különböző részein. Ezt követem esténként, az éjszakai krémet masszírozon be vele, remélem látni fogom a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Babika20

2020. november 9.

DMben az Ebelines 5000 Ft. Nekem nagyon beépült az esti rutinomba, napi 5-10 perc, ha lehűtöd előtte még kellemesebb. Aviana Rahl videójában hallottam róla egy jó mondatot: ha nem hiszel benne, csak egy darab kő. Én mindenesetre imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

GoldenJasmine

2020. október 12.

Én sem hiszek az ezoterikában, viszont a masszázs előnyeit elismerem. Így mikor találtam egyet elfogadható áron, megvettem, és azóta szinte minden nap használom, mert jól esik. Érzékelhetően feszesítő hatása van, és a krémek is hatékonyabban szívódnak fel tőle. Azt már nem tudom eldönteni, hogy a krémek hatóanyagainak jobb beszívódásának, vagy a masszázs vérkeringést serkentő hatásának köszönhető-e, de a bőrhibák helyei mintha gyorsabban gyógyulnának tőle. A hideg kő is jól esik, ha van épp valami seb az arcomon. Szerintem egy próbát megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Csengiful

2020. július 16.

Ez a rózsakvarc igazi csodaszer. A fájdalom elmúlik ha bedörzsölöm vele a gyulladt pattanásos arcbőrt, szúnyog csípésekre is hatásos, nem viszket a masszázs után a bőröm.. illetve a nagylabujjamra is rátettem, miután belerúgtam véletlen a szekrény lábba. 30 másodperc után már el is múlt a fájdalom... :O

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

mihrek

2020. január 20.

Sziasztok, ti hol vásároltatok, ahol megbízható, valódi Rózsakvarcos vagy Jade köves arcrollert lehet beszerezni? Nekem Rózsakvarcos van/volt, viszont sajnos leejtettem a fürdőszobakőre és megrepedt :( Ahol ezt vettem jó áron, ott már nem lehet beszerezni.
Viszont egyszerűen imádom, tényleg hatásos: frissít, kisimít, üdíti a bőrt, nekem nagyon jótékony hatással volt az arcomra. Minden reggel/este használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

cserepeskaktusz

2019. november 25.

Ez szerintem egy halálos kamu amit a rózsakvarc szupererejéről írnak... Egy kanál amit beteszel a hűtőbe pont ugyanilyen jól tudja masszírozni meg lelohasztani az ember a puffadásait, de nagyon szépnek találom igazából csak ezért vettem meg.

Ebayen kb 4 euró volt kb 1 évvel ez előtt, így megérte, tök jól bírja a strapát nem esik szét, nincs vele gond, szobahőmérsékleten is lehül, nem kell hűtőbe tenni.Így abszolút megérte, szeretem, hogy van egy ilyen szép tárgy az asztalomon.
( Szerintem a Sephorában és hasonló helyeken csak újracsomagolják ugyanezt a terméket.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

bungics

2019. szeptember 11.

Vettem egy ilyet, csak mert tetszik. Nem hiszek semmiféle humbugba, méregtelenítő erőkben és pénzenergiákban :), de nagyon jóleső érzés használni. Reggel szoktam a reggeli kencéim felvitele után, jó hideg érzete van, szerintem segít a reggeli püffedtségen, felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 29.

Ajándékba kaptam, innen is köszönöm!
Szeretem ezeket a kis kütyüket magam körül tudni... mert egy kis kényeztetés mindenkinek jár, és ez az eszköz pontosan ezt nyújtja! A jade-ból készült változattal felváltva használom, este, már ágyban fekve.
Nekem ennyi pont elegendő a nap lezárásához.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 29.

Ajándékba kaptam, innen is köszönöm!
Nekem ennyi pont elegendő a nap lezárásához.