Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ejwi, Módosítva: 2012. október 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

A Rupert’s B2 Hajápoló aktivizálja a hajhagymákat és ennek következtében újra beindul a melanin termelés. Minden hajszínre alkalmazható, 2-4 hét alatt visszatér az eredeti hajszíne. NEM FESTÉK! Egy hajápoló termék, mely tápanyagot biztosít a hajhagymák részére. Vissza állítja az őszhaj eredeti színét, meg gátolja a krónikus haj hullást, megálltja a kopaszodást, a korpásodást vissza szorítja, egészségesebbé teszi haját és fejbőrét. A termék használata során az ősz hajszín teljesen eltűnik, illetve a termék használata meg állítja, a krónikus hajhullást, erősebbé, dúsabbá teszi a hajat.