Egyéb

Ár:   ฿379   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   ฿379
Kategória:   Testápolók

Szűz kókuszolajat tartalmazó testápoló krém 98,3% természetes eredetű összetevővel. Nem zsíros formula egész napos hidratálással.

Asianlover

2018. december 21.

Csodás, gazdag textúrájú hidratáló krém, ami mégis pikk-pakk beszívódik. A kedvenc hidratálónk lett, tavaly találtunk rá egy thai nyaraláson, és idén is újravettük. Isteni illata van! A kókuszos mellett a mangós és osmanthusos is nagyon finom.
A baht jelenleg 9 Ft, a honlap szerint 3.000 baht fölött ingyenes nemzetközi kiszállítást vállalnak.
Ha valaki érdeklődik a helyi termékek iránt, nagyon jószívvel ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.