Egyéb

Ár:   ฿349   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2018. december 20.

Ár:   ฿349
Kategória:   Testápolók

Azonnali frissítő nedvesség, nyugtató aloe verával és hidratáló jázminkivonattal. 94,7%-ban természetes eredetű összetevők.

Asianlover

2018. december 21.

A leírás igaz, azonnal frissít. Viszont azt elfelejtették hozzátenni, hogy ez a vizes állag sosem múlik, hála az aloe verának :D így most csak este tudom bekenni magam, azzal a biztos tudattal, hogy a ragacsosság reggelig elkísér :D ez egyébként trópusi éghajlaton különösen kellemes :D nem is értem, komolyan mit gondoltak a termékfejlesztők :D
Nagy lelkesedéssel vettem le a polcról, mivel a testkrém verziója már bizonyított, és én ezt a hardcore, természetes jázmin illatot is értékelem, de sajnos ebben az új formulában csalódnom kellett. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.