Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2013. január 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Exfoliáló kendő fürdéshez. Használata közben nem csak a szappanok, tusfürdők habzanak intenzívebben, de polírozza a bőrt, eltávolítja az elhalt hámsejteket, stimulál, és fokozza a vérkeringést. Tartós, és higiénikus, használat után gyorsan szárad.

Pancsika

2013. május 10.

BabyDollnak köszi a tippet, én is megrendeltem, bár másik eladótól, ahol nincsen szállítási költség. Mondjuk így egy kicsit lassabban ért ide a csomag mint számítottam, 10 nap alatt, de kínából ez még jó.
Már használom egy pár hete, igaz nem minden nap, sietség vagy lustaság miatt csak kb heti kétszer. :-s
Nekem simán bírja a bőröm, sőt ennyi dörzsölést igényel is. Úgy szoktam használni, hogy beszappanozom magam, utána pedig ezzel dörzsölöm magam tetőtől talpig.
Nem rossz, kicsit puhább utána a bőröm, de én túl nagy változást eddig nem tapasztaltam.
Csillagot nem vonok le, mert lehet hogy rendszeresebben kellene használnom, de az is lehet hogy csak az én rinocérosz bőrömmel nem bír. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

BabyDoll

2013. január 11.

Nagyon-nagyon jó ez a kendő, de csak edzett bőrradírozóknak, fakíroknak!
Én bírom a dörzsölést, de eddig elsősorban talpon-lábfejen merészeltem alkalmazni. Viszont az eredmény hihetetlen és látványos: bár még csak január van, de már most jöhetnének a nyitott cipők, annyira helyrehozta a lábam! Nyugodtan kijelenthetem, hogy visszakaptam a babakori talpaimat, persze kicsit nagyobb méretben. Hála 10-15 perc áztatásnak, és utána alapos átdörzsölésnek ezzel a kendővel, búcsút vettem a gyilkos cipők nyomaitól, és már csak nevetek az órákig tartó habköves-sarokreszelős groteszk pózokban elkövetett gyötrődésen.
Pluszpont, hogy jó kis habot csinál, akár össze lehet gombócba is gyűrni, és fürdőszivacsként használni.
Legközelebb, ha nem lesz időm a fürdőkefés radírozásra, összeszedem a bátorságom, és kipróbálom egész testen is.
Mindenkinek nagyon ajánlom, főleg azoknak, akik szeretik a bőrradírozást gyorsan, a zuhany alatt letudni! Az ára is baráti (szállítással együtt kicsit több, mint 2000 forint) - nagyon gyorsan megérkezett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Nagyon-nagyon jó ez a kendő, de csak edzett bőrradírozóknak, fakíroknak!