Egyéb

Ár:   33 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csirip74, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   33 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• 200 000 fényimpulzusra elegendő
  • Beépített UV szűrő a bőr védelme érdekében
  • Praktikus "Auto-flash" üzemmóddal a kényelmes használathoz
  • Kézre álló kialakítás, tökéletes a kis és nehezen elérhető testrészek kezelésére
  • 3,1 négyzetcentiméter fényfelület a különösen gyors, csupán 20 perces kezelés érdekében a legalacsonyabb energiafokozaton karokhoz,     lábakhoz, archoz, hónaljhoz és bikinivonalhoz
  • A legmodernebb IPL fénytechnológia, amelyet a bőrgyógyászok is használnak a professzionális szőrtelenítéshez. Mélyen a bőr alatt  inaktiválja a szőrtüszőket, ezáltal megakadályozza a szőr ismételt kinövését
  • Akár 50%-os szőrcsökkenés 3-4 kezelés után
  • A legmagasabb fokú biztonság a bőrtípust és a bőr közelségét figyelő 2 az 1-ben érzékelő jóvoltából

Sophie H

2019. június 18.

A negyedik kezelésemen vagyok túl vele és nekem pozitív a véleményem róla. Van kozmetikai IPL és aesthetica kezés tapasztalatom is.
Gyorsan meg lehet tanulni a használatát, én kb egy óra alatt végig megyek a két lábon (térd fölöttig), két karon, hónalj és intim területen és most már látszi a hatása.
Itt türelmesnek kell lenni, jóval később kezd el látszódni az eredmény mint egy aesthetica kezésnél de nem is annyiba kerül :)
Nálam a legmagasabb fokozat sem okozott sérülés és 33 ezer Ft-os akciós áron úgy érzem jó befektetés volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Csirip74

2018. augusztus 20.

Május 19. óta vagyok tulajdonosa ennek a gépnek, akciósan vettem itt a közeli lidl-ben. A leírással ellentétben én hetente használom a legerősebb, 3-as fokozaton. A lábaimon már nincs(!) szőr úgy egy hónapja, itt ritkábban használom már csak amolyan "megelőzésként". Hónalj és fazontájékon is nagyon megritkult, kb. 50% arányban. Szóval jobb az eredmény mint amit vártam. Azért esett erre a választásom mert nem akartam drágább gépre beruházni. Fehér bőröm van, sötét szőrszálaim, huszonhat éve két- három hetes időközönként gyantáztam/epiláltam a szóban forgó területeket, talán ezért is hatékony nálam ez a gép, hiszen a szőrtüszőim régóta "kiképzésnek" voltak alávetve. Ja, és majd' elfelejtettem nincs többé szőrbenövés, csúnya pöttyök! Így nyáron használva hamar felmelegszik, ezért egyszerre nem tudok mindenhol ipl-ezni. Ezért vonok le egy csillagot, viszont összességében nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.