Egyéb

Ár:   6630 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Bellana, Módosítva: 2020. november 30.

Fejjegy: lime

Szívjegyek: durman, pivonka, praliné, alma

Alapjegyek: virginský céder, pézsma, jabloň

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ZoeK

2021. október 12.

Szerk.: na jó, tartósnak tartós. Sajnos. XD A véleményem többi részét tartom.

Hát ez nekem nagyon nem. Mivel a Luxure változatból már nagyon régen csak tesztereket találok, gondoltam, teszek egy próbát ezzel a márkával. A szillázsa és tartóssága nulla, de ezt én teljesen el tudnám fogadni ebben a kategóriában. Az illat kifújáskor hasonlít az eredetire, de rettenetesen gyorsan átalakul valami mássá. Talán szintetikus pézsma, amit érzek, ez a legdominánsabb jegy ebben a parfümben. A színházba járó idősebb hölgyek erőteljes parfümjei jutnak róla eszembe. Míg a Luxureból hiányzik a pézsma, helyette a finom vanília, citrom dominál, az eredetiben a pézsma meleg, megbújó, szépen lekerekített illatjegyként van jelen, addig ebben valami szúrós, pacsuli-szerű, agresszív módon tör elő. Számomra orrfacsaró. Sajnos nem nyert. A 2 csillagból egy az árnak szól, egy pedig annak, hogy nem kibírhatatlanul büdös ez a lötyi, és valamennyire, nagyon halványan hasonlít az eredetire. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Szerk.: na jó, tartósnak tartós. Sajnos. XD A véleményem többi részét tartom.

Bellana

2020. november 30.

A Nina Ricci Nina parfüm utánzata, nekem nagyon tetszik, finom, virágos illata van és sokáig érződik, nagyon tartó, teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 30.