Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lunaticgirl, Módosítva: 2020. november 4.

DFI

2021. április 19.

Hát nem tudom... Vagyis de.
Ezek az úgymond celebek reklámozzák az instán, mintha használnák... valaki ezt elhiszi? Direkt rendeltem mintát belőle, csak kíváncsiságból, hogy mennyire hitelesek a véleményvezérek(ha-ha). És annyira tudtam: nagyon rosszak ezek a parfümnek nevezett lötyik, hasonlítgat az eredetihez nyomokban ráadásul nem tartós egyáltalán, 30 perc alatt eltűnik. Persze lehet mondani, hogy ennyi pénzért, meg hasonlók, de szerintem egy rakás sz@r termék. Meg akik reklámozzák. Sajnos nagyon gagyi. Nullás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 19.

Hát nem tudom... Vagyis de.

lunaticgirl

2020. november 5.

itt is hasonló véleményen vagyok, mint a Cool-nál, illatra finom, hasonlít az eredeti illatra is, bár ez nekem kicsit keserűbb, csak az a fránya tartósság..de az árát tekintve ez nem róható fel neki, olcsó alternatívának tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.