Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: boomkat, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

FRISS - VIRÁGOS – INSPIRÁLÓ

Felvillanyozó, erősen kifejező és tele van energiával ez a parfüm. Vonzalom egy ismeretlen helyhez. A parfüm fő jellemzői az erőteljes citrom és a narancs, melyek az életerőt szórják szét. Majd lassan kibontakozik a napsütötte virágcsokor fehér rózsából, gardéniából és ylang ylangból. Az erős, de meleg karaktert a cédrusfa, ámbra és az érzéki pézsma egyedülálló kombinációja biztosítja a parfümnek.

szanika

2017. február 2.

Gimis korom egyik kedvence volt!!! :)))))
Emlékszem, hogy a koliban kaptunk karácsonyi ajándék gyanánt 10ezer Ft-ot fejenként, és én egy ilyen parfümre ruháztam be belőle. Nagyon nagyon sok szép emléket idéz fel bennem ez az illat, és bár nagyon sokat változott azóta parfümök terén az ízlésem, mégis valahogy vágyódok vissza Hozzá.
Már kerestem az évek alatt párszor, de nem sok sikerrel jártam, azt hittem már nem gyártják. Aztán énis megtudtam, h csak új nevet kapott! Most lesz a szülinapom pár nap múlva, így hát úgy határoztam, hogy meglepem vele magam. Most az 50 ml-es kiszerelés vmi 7500 körül van, régebben egy teljes 10ezrest rá kellett költenem! :D
Nagyon tartós amúgy maga a parfüm, sokáig érezni, nem fogy el egyhamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Gimis korom egyik kedvence volt!!! :)))))
Nagyon tartós amúgy maga a parfüm, sokáig érezni, nem fogy el egyhamar.

blackberry

2016. május 15.

Kb. 7-8 évvel ezelőtt elhasználtam egy üveggel. Azt hittem már nem gyártják, de múlt héten az utcán megcsapott az illata. Elkeztem kutakodni, kiderült, hogy már más néven forgalmazza ezt az illatot az LR. Gyorsan rendeltem is, nem csalódtam, most is elvarázsolt, imádom. Az új neve Rockin' Romance.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Leena

2014. december 18.

De szerettem tizenpár éve! :) Valami MLM rendszerű hálózatban lehetett kapni. Nem emlékszem sajnos, hogy mi volt a neve, de nosztalgiáznék... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 18.

boomkat

2013. augusztus 22.

Friss, gyümölcsös nyári illat, sajnos már az utolsó cseppeket őrizgetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Friss, gyümölcsös nyári illat, sajnos már az utolsó cseppeket őrizgetem.