Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2016. december 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szemszárazság kezelésére szolgáló nedvesítő szemcsepp

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

agi.greendaygirl

2013. november 26.

tulajdonképpen elégedett vagyok.. magával a temékkel, ár-érték arányban. A csomagolás nem valami jó, kemény műanyag flakonban van, amit szinte nem is lehet nyomni, ésa cseppentője valami katasztrófa, nem is értem, hogy gondolták. Amúgy maga a szemcsepp korrekt, jól nedvesít, nem irritál, viszonylag sokáig tart a hatása. Legközelebb azért nem hiszem h újraveszem, a csomagolás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.