Egyéb

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Felhasznalo888, Módosítva: 2017. november 16.

Kategória:   Szappanok

Természetes szappan tiaré virág illattal.

• Nyugtató, regeneráló, tápláló hatású, nem szárítja a bőrt
  • 72%-ban növényi olajokat tartalmaz, állati zsiradéktól mentes
  • PEG-, parabén-, tartósítószer-mentes
  • 100% biológiailag lebomló
  • Nem tesztelték állatokon
  • Bőrsemleges pH

Felhasznalo888

2017. október 17.

Celofános csomagolásban volt, amit sajnos kidobtam, így nem tudom feltölteni a termék INCI-jét és a leírását.
Alapvetően az illata miatt rendeltem és mert emlékeim szerint az összetevőkkel sem volt gond - de sajnos kiszárította a bőrünket. Férjem is viszketett zuhanyzás után.
Habzása és illata jó, a konyhában használom el kézmosásra, hiszen szinte a mosogatószerrel egyező zsírtalanító és tisztító hatása van, de annál azért mégis kíméletesebb a bőrhöz. Ennél azért többet vártam tőle. Jóindulattal is csak két csillagot érdemel, azt is leginkább csak az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.