Egyéb

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   elektronikai boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szegfumonika, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   elektronikai boltok
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

• Kerámia bevonat
  • Túlmelegedés elleni védelem
  • Hideg hajsütővég, forgó kábel, akasztófül
  • Kontroll lámpa
  • Max teljesítmény 30W

szegfumonika

2015. december 10.

Szuper termék! Sokan az ismert márkájú,sokat reklámozott hajformázót választják. Pontosan azért töltöttem fel,mert ilyen áron ennyire jó hajsütővasat még sose tapasztaltam.Többféle hajformázom van, közepes átmérőjű vasat kerestem és erre esett a választásom először csakis az ára miatt. Derékig érő hosszú hajam van, Balea hajlakkal együttesen használva TARTÓS (min. 2nap, nem esős időben), szép közepes nagyságú lokni készíthető vele. Annak ellenére ,hogy nem lehet változtatni a hőmérsékletet nem égeti a hajat. Ajánlani tudom, aki nem márkafüggő és jó áron keres jó hajformázót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.