Egyéb

Ár:   €15   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: smilery.adri, Módosítva: 2022. szeptember 19.

Ár:   €15
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő eszközök

Az éjszaka folyamán forgolódunk, ami a haj statikus töltéséhez és a végek töredezéséhez vezet. A szatén hálósapka védi a hajat ezektől a behatásoktól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

smilery.adri

2022. szeptember 6.

Először azt gondoltam, hogy elképesztően nagy hülyeség, és alapból is göndör hajúaknak találták ki a hálósapkát. Viszont mégis vettem egyet, abból kiindulva, hogy ha aludni nem is lesz jó, a hajpakolások idejére még mindig feltehetem. Még csak néhány hete használom, de máris látványos a különbség, a hajam nem borzolódik, kevésbé töredezik és puhább. Aki nagyon sokat forgolódik, annak érdemes kipróbálnia (neten vannak videók, hogy hogyan kell feltenni). Első egy-két éjszaka volt néhány furcsa álmom attól a nyomasztó érzéstől, hogy van valami a fejemen, de most már inkább szeretem. Pluszpont, hogy nem tudnak ráfeküdni a hajamra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 6.