Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lola21, Módosítva: 2015. január 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fej: frézia, bergamott, keserűnarancs, körte

Szív: gránátalma, jázmin, bazsarózsa, orchidea

Alap: szantálfa, pézsma, pacsuli, tonkabab, borostyán

Anna84

2018. február 7.

Nagyon örülök hogy megrendeltem előzetes szimatolás nélkül.a pink üveges változatát szerettem, de azt nem lehet kapni sehol, így ebből rendeltem egy nagy üveggel.első kifújásra a körömlakklemosó jutott eszembe...de pár pillanat és kellemes, finom illattá válik.különleges, a többi parfümömtől nagyon különbözik.kicsit hasonlít ck euphoriájára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Nisa

2016. május 6.

Látatlanban vásároltam meg mindkét illatot,a sima Sex and the city-t meg ezt.Nagyon olcsón jutottam hozzá,ezért jó vétel volt,főként ez a változat.Nagyon tartós,fél napot simán kibír,a hajamon pedig még másnap is intenzíven érzem.Engem a bergamott miatt nagyon emlékeztet az earl grey teára,és a pacsuli is nagyon domináns benne.Nem egy édes,behízelgő illat,ezért megértem,hogy sokan nincsenek vele kibékülve.Én nagyon szeretem,olyan simogató,megnyugtató, "teás" illat,sokkal finomabb és mélyebb,mint a sima változat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Wildcat75

2015. január 15.

Illatmintát rendeltem belőle és milyen jól tettem, hogy nem rendeltem meg ismeretlenül az egész üveggel!
Nagyon nem tetszik, valamelyik alkotóeleme annyira zavar, szúr, nem tudom elviselni..
Rajtam olyan kis olcsó hatása van...
Arra számítottam, hogy sokkal mélyebb, dögösebb illat lesz (mivel Night), mint a "sima" Sex and the City, de éppen fordítva van, még a simában is több a dögösség!
Sajnálom, pedig annyira akartam szeretni...:(
Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert le kellett mosnom magamról...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 15.

Rajtam olyan kis olcsó hatása van...
Sajnálom, pedig annyira akartam szeretni...:(
Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert le kellett mosnom magamról...

Marababa

2014. szeptember 8.

Kellemes illat, Nekem jobban tetszik a Sex and the City-nél, ár-érték arányban mindenképp megfelelő. Látatlanban vásároltam meg webshop-on keresztül mindkét illatot, elhasználom, de nem veszem újra, amolyan egynek jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Lola21

2013. április 21.

Kíváncsivá tett az illatjegyek alapján, igazán buja esti illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Kíváncsivá tett az illatjegyek alapján, igazán buja esti illat :)