Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lola21, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nisa

2016. május 6.

Imádom a sorozatot,plusz nagyon olcsó volt,egy szóval:kihagyhatatlan!Egyszerre vettem meg látatlanban a "by night" verzióval,és azt nagyon szeretem.Ezt már kevésbé.Valóban nagyon egyszerű illat,semmi rafinéria nincs benne,és az én orromat is szúrja valamelyik komponens,amely hihetetlenül irritál.A gardéniára tippelek,mert én kifejezetten rühellem némely kombinációban,ha meg tubarózsával társítják,hát a világból ki lehetne kergetni vele!Nem is használom szívesen,csak szentimentalitásból tartottam meg.Egyéb orrok szerint a karamell,a vörös áfonya meg a golgotavirág dominál benne,számomra csak a karamell identifikálható.Tartóssága 2-3 óra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

adrica

2016. január 5.

Édes, fűszeres, de rajtam-e vagy átlagban nagyon hasonlít egy férfi parfümre. Mintha ez egy jó fűszeres férfi parfüm lenne. Kaparja valamelyik alkotó a torkomat. Talán túl szintetikus illat. Nem mondanám rossznak, elhasználom, de örülni fogok, ha elfogy. A Fragrantica-n olvastam, hogy van benne karamell, de én nem éreztem ki. Valamelyik trópusi gyümölcs nagyon erős benne, attól kicsit szúrós, karcos, kaparós. Talán passion gyümölcs vagy valami hasonló. Aki viszont szerette az Oriflame Oasis Warm Sunset EDT-t, annak ez is bejönne. Tartóssága gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

delfi

2015. június 11.

Nyári illat, nagy mennyiség, nem rossz, igazából szeretem hétköznapokon fújkálni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Marababa

2014. szeptember 8.

Számomra túl egyszerű ez az illat, ami egyébként nem rossz, csak olyan kis semmiség, rajtam sajnos nem is túl tartós. Elhasználom, de nem fogom újra venni, az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Wildcat75

2014. április 3.

Kellemes, lágy illat, hétköznapra jó...de nagyon egyszerű...
Aki egy kicsit erősebb személyiség, az ne ezt vegye...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 3.

Kellemes, lágy illat, hétköznapra jó...de nagyon egyszerű...
Aki egy kicsit erősebb személyiség, az ne ezt vegye...:)

Lola21

2013. április 21.

Nagyon szexi, nőies illat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Nagyon szexi, nőies illat:)