Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ForestNymph, Módosítva: 2013. január 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Afrika aranya - bőre őrangyala! 100%-ban természetes, finomítatlan shea vaj Észak- Ghána területéről, ökológiai termőhelyről.
Készült a Fair Trade  (méltányos kereskedelem) irányelvei szerint, bevizsgált termék.

SheaGold minőség!

Bármely bőrfelületen és bármely mennyiségben alkalmazható, de latexre érzékeny egyéneknél bőrpróba javasolt. Alapvető hatása lehet, hogy bőröd finomabbá teszi, a ráncokat lágyítja, a bőrirritációkat, pattanásokat csökkenti. A shea vajban található E vitamin és béta- karotin bőrpuhító, regeneráló hatású. 15ml

Kapható illóolajos is: lime, eukaliptusz, levendula, vérnarancs

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)