Egyéb

Ár:   2600 Ft és 3700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Alice83, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   2600 Ft és 3700 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 500 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb

Az emberiség vágya az örök életre (fiatalságra) az emberiséggel egykorú. Minden egyes újabb nap nyomokat hagy a testünkön. Ezért olyan fontos, hogy tegyünk valamit az öregedési folyamat ellen. Méghozzá egy belső kezeléssel. Már több mint száz éve ismerjük a természetes metakovasav elem regeneráló hatásait, ami az eredeti silicea gélben mikroszkopikus méretekben és kémiai adalékszerek nélkül, például tartósítószerek és színező anyagok nélkül található. Ezért javasoljuk hogy használja naponta 3 hónapon keresztül tavasszal és ősszel. Szedje szájon át, hogy javítsa bőrének feszességét és szépségét és/vagy használja kívülről, hogy enyhítse a bőrének irritációit és allergiás megbetegedéseit. Mindkét módon a metakovasav egy nagyon fontos segítség.

Szamocka

2018. április 7.

Régen a gyulladt mandulám miatt voltak pattanásaim, most meg elég stresszes időszakot élek és a bőrömön ez azonnal meglátszik, nagyon "szépen" kipattogok... Mindenféle orvos által felírt kencét használtam már, most alternatív dolgokat próbálok, így találtam erre is. Az első egy hónapban valami csoda volt az arcom, gyönyörűen letisztította! De aztán hozzászoktam vagy nem tudom, de már semmilyen hatása nincs nálam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Linuxo

2017. július 3.

Ma kezdtem el használni külsőleg. Elképesztő a hatása egyetlen használat után is. Durván pattanásos, gyulladt bőrömet 20 perc alatt lenyugtatta, matt végeredményt képzeljetek el, ami valóságos megváltás egy zsíros/olajos bőrű nőnek a 40 fokos nyári hőségben. Úgy gondolom hosszú távon is be fog válni. Kiváló gyulladáscsökkentő terméknek tűnik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

pappveronika30

2016. október 26.

Az én arcommal csodát tett,pedig sok mindent kiprobaltam mar. Levitte a gyulladast es sokkal szebb lett,neha jon elo 1-2 pattanas de hamar le is viszi oket. Tudom ajanlani :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

claudia.nyilas

2015. augusztus 8.

Több kúrát végigcsináltam belőle. Nekem szebb lett tőle a hajam, kevésbé sérülékeny, és gyorsabban nőtt. A körmöm is megerősödött tőle. Csak az állagától meg az ízétől el kell tudni vonatkoztatni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

ancsibancsi

2012. július 26.

Semmi extrát nem művelt velem, nem vettem észre se pozitív, se negatív hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Semmi extrát nem művelt velem, nem vettem észre se pozitív, se negatív hatását.