Egyéb

Ár:   40 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EmmaHeather, Módosítva: 2015. január 13.

Ár:   40 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Silk'n Glide a forradalmi IPL villanófény technológiát alkalmazza a tartós szőrtelenítéshez. A készülék 3cm2 villantó felülettel rendelkezik, mellyel az érzékeny területek is könnyen kezelhetőek. Lehetőség van a villanások hosszát beállítani 1mp - 3,5mp közötti időtartamra, ezzel változtatva a kezelés erősségét.

• Garantált villantásszám: 150.000
  • Villanó felület: 3 cm²
  • Cserélhető villanólámpa: Nem
  • A készülék súlya: 399 g
  • Testrészek: Minden testrészen használható. Legjellemzőbb testrészek: arc, hónalj, láb, comb, has, hát, kar, bikinivonal stb.
  • Unisex:Férfiak és nők egyaránt használhatják
  • Villanásonkénti költség: 0.42 Ft
  • Klinikailag bizonyított.

googles

2018. október 17.

Ezt a márkát, másik gépet használtam, hát so-so. Nem vagyok erősen szőrös, de színben ideális alany vagyok, a hatás mégis kétséges. Némely területeken ritkult a szőr, de ugyanúgy létezik. 😕

Kérdés: már nem működő géppel mit lehet tenni, simán dobjam ki? Nem azt csinálja, amit a kézikönyv ír, hogy élettartam végén történni fog. A kedves forgalmazó pedig nem veszi fel a telefont, hogy megkérdezzem, tuti kimerült-e a jószág (az eltelt idő alapján ezt sejtem).

Kidobni nincs szívem, nem lehet valahogy újra életre kelteni? ☺

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 17.

Kidobni nincs szívem, nem lehet valahogy újra életre kelteni? ☺

Hecate

2018. június 15.

A termék leírása szerint 2 évig kell legalább végezni vele a kezeléseket megszabott időközönként. Pár használattól a leírás szerint még nem lehet tovább várni. Bánatomra én nem tudtam ilyen hosszan megtenni, mert beteg vagyok és nyáron túl meleg nekem, márpedig melegben rosszul vagyok. Sajnos hormonzavarom van, és nekem az átlagnál több meg hosszabb a szőröm. Pár használat után is viszont már láthatóan kevésbé nő meg, nem annyira hosszúak a szőrszállak. Egyenlőre a helyzetem miatt most más epilálási módszereket használok, de amint a lehetőségeim engedik visszatérek hozzá, mert jó a tapasztalatom. Időigényes vele a kezelés, de megéri szerintem. Én Ebayről rendeltem, az itt feltüntetett ár majdnem feléért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Tmika

2018. június 8.

Nem pont ez a típus van meg, de ez a márka. Több mint egy év nem túl rendszeres, de megfelelő használat után azt tudom mondani, hogy a lábamon lévő szőr 90%-a eltűnt (pihen, ki tudja:), az alkaromon nem túl sötét a szőr, így ott nem annyira hatásos, de sokkal jobb, a hónaljban kb. 50%-os az eredmény, az intim területeken pedig ennél is rosszabb. Én már a láb szőrtelenedésnek is nagyon örülök, mert a maradék pár szőr akkor sem zavaró, ha 4-5 napig nem törődök vele. Ajándékba kaptam a gépet, ha majd kimúlik (kevés villantást bír), és veszek egy újabbat, akkor talán jobb eredményt érek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

vilmetta

2018. február 24.

Több, mint fél éve használom, gondoltam teszek egy próbát a házi IPL- el, mivel jóval rugalmasabb időbeosztás tekintetében és olcsóbb megoldás, mint a klinikán végzett beavatkozás. Én mostanában kezdtem felfigyelni a jelentősebb szőrkopásra. Bevallom nem mindig tartom be szigorúan a két hetes periódusokat, úgyhogy lehet, hogy ezért kellett ilyen sok idő ahhoz, hogy észlelhető legyen valami változás. Egyelőre használom tovább, hátha effektívnek bizonyul a továbbiakban. 3 csillag, mert valami történik, de messze még a kívánt eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

jakobs

2017. november 3.

Nagyon nem vagyok megelégedve vele.Valamikor februárba vettem és egész nyár elejéig használtam ugy ahogy elöirja két hetente ,és borotválás után 2-3 napra, jo alaposan sok idöráforditással ,semmit nem használt ,aztán nyár elején kénytelen voltam visszatérni az epiláló géphez,gyantához.Még azt se mondhatom hogy gyérítette vagy elgyengítette a szálakat vagy helyenként kicsit használt,semmit !!! Most ujbol nekifogtam ha már megvan és még indig várom a csodát.És elég nagy befektetés 100 euroért vettem,nemis lenne ez se baj ha használna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

Sz. Csilla

2017. április 19.

Most vagyok túl vele a 4 kezelésen és már jelentősen megcsappant a szőrállományom. :)
Updatelek a nyáron, amikorra kész leszek a kezelésekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Updatelek a nyáron, amikorra kész leszek a kezelésekkel.