Egyéb

Ár:   120 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: BitterSweet, Módosítva: 2018. május 3.

Ár:   120 000 Ft

Megjelenés éve: 2016

Fejjegyek: zöldalma, fügelevél, cassis, növényi jegyek

Szívjegyek: szilva, rózsa, gyöngyvirág, jázmin, ciklámen

Alapjegyek: cédrus, borostyán, pézsma, ébenfa, tölgy, rózsafa

BitterSweet

2018. június 11.

Kíváncsi voltam,hogy mit tud egy 121ezer forintos parfüm. Gyönyörű az üvege. Nagyon kellemes fehérvirágos illat. Komfortos. Tiszta. És ennyi. Bár zenghetnék róla ódákat. Nincs benne semmi zavaró, vagy szúrós (ennyiért banyek ne is legyen.....). Én nem érzem sem a szilvát, se a zöldalmát, csak a virágokat. Nem változik hatalmasat, nem jön a hűűű érzés. Tartóssága 5 óra kb. Semmiképpen sem adnék ki ennyi pénzt érte, fele (és akár negyede) ennyiért is klasszisokkal jobb,izgalmasabb parfümöket lehet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.