Egyéb

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   6 g, 15 g, 15 g és 60 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beautydepo, Módosítva: 2019. január 24.

Kiszerelés:   6 g, 15 g, 15 g és 60 g
Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Kelo-cote hegkezelő készítmény egy kis molekulasúlyú, levegőn gyorsan száradó szilikon gél a hegek kezelésére. A Kelo-cote gyorsan száradva filmréteget képez. Ez a szilikon gél filmréteg légáteresztő, rugalmas és vízálló. A Kelo-cote hozzákötődik a bőr legfelső elszarusodott sejtrétegéhez és ily módon megakadályozza a heg kémiai, fizikai illetve kórokozók általi károsítását, miközben elősegíti annak hidratálását.
Ez olyan környezetet biztosít a heg számára, amely lehetővé teszi annak egészséges kollagén képződés általi gyógyulását és javítja annak fiziológiai és kozmetikai megjelenését.

A Kelo-Cote ellapítja, felpuhítja és kisimítja a hegeket, enyhíti azok viszketegségét, diszkomfort érzetét és ezek mellett csökkenti az elszíneződést, amely a hegekkel jár.

bbia93

2019. augusztus 27.

Ma használom kérek 120 napja a szilikon gél, sokat halványult az amúgy 10 cm hosszú mély hegem amit a kutya póráz hasított fel a kézfejemen. De még tökéletesen nem múlt el, látszik sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

CNiki

2019. március 5.

Nem én hanem anyukám használta mellműtét után nagyon segített neki a hegeket eltüntetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Edi81

2018. május 12.

Mellműtét utáni második héten kezdtem használni,(most két hete) és nagyon szépen gyógyul a sebem.Szinte alig érzek viszketést,húzást.Borsos az ára,de megéri,mert valóban halványabb lesz tőle a heg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Szilikonok: Polysiloxanes