Skimono

Ár:   £9.99   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   16 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   £9.99
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az ázsiai trendek ihlette intenzív hidratáló, frissítő, antibakteriális, bőrpuhító zoknimaszk shea vajjal, olívaolajjal, teafával és kamillával.

Parabén- és toxinmentes.

Kremcica

2018. április 29.

A Lookfantastic márciusi dobozából kaptam egy csomaggal. Korábban még nem használtam ilyen terméket, így első lábmaszkként sokat nevettem míg fenn volt. :) Érzetre picit hideg, nyugtató hatású volt gondolom a teafa miatt. Bár előtte lereszeltem a lábam, de még így sem éreztem túl sok hidratálást. :( Jó érzés volt a lábamnak olyan láb spa, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.