Skin Tech

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. május 15.

Kategória:   Fényvédők

Professzionális fényvédő termékcsalád 98% UVA és UVB védelemmel.

• fizikai és biokémiai fényvédőket tartalmaz
  • PABA mentes
  • anti-allergén
  • minden bőrtípusra, mindennapos használatra

jerinda

2017. május 15.

Az 50+-osat használom, mert nagyon érzékeny, fehér bőröm van. Valóban picit zsírosabb, de ennek ellenére könnyű, hidratálókrém kiváltására használom nyáron, illetve hámlasztós kezelés után is ezt ajánlották leginkább. Nekem nagyon bejött, és úgy tűnik, véglegesen kiszorította a táskámból a Bioderma fényvédőjét! Nálam 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

Makk Zsuzsó

2013. június 17.

Mintát próbáltam belőle, de sajnos nekem nagyon zsíros. Dekoltázsra, nyakra használtam el. Viszont hidegebb időben végzett hámlasztókúra alatt tökéletes lehet. De azt hiszem ez nem is strandra lett kitalálva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.