Egyéb

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Sindy6, Módosítva: 2015. március 18.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Skinray pattanás elleni készülék. Melegítéssel és ultrahanggal kezeli a problémás bőrt

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sindy6

2015. március 3.

Nekem külföldről hozták, sajnos itt nem kapható. Hihetetlen, de tényleg nagyon szépen lehúzza a gyulladt bőrt. Azt hiszem kb 300 szor lehet használni, bekapcsoláskor van benne egy időzítő, amitől kb 3 perc múlva kikapcsol. Nekem több éve megvan, és még mindig a zöld tartományban van ( ha piros lesz akkor már nem sok alkalom maradt benne). Komolyan lehúzza a gyulladást. Nem az egész arcomon használom, hanem azt a 3 percet a gyulladáson simítgatom és szépen lelohad a pukli

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.