Egyéb

Ár:   30 000 - 150 000 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2015. december 2.

Ár:   30 000 - 150 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mesi43

2020. szeptember 27.

Szívesen megosztom a tapasztalatomat. Több éve fontolgattam már és 2020 június végén csináltattam meg a szemöldök tetoválásom Murguly Erikánál maximális figyelmet kaptam, itt valóban a vendég számít, szálazott-púderes kombinált technikával készült szemöldököm, nagyon természetes, hihetetlen, hogy az ismerőseim észre se vették, hogy ez tetoválás. Maximálisan elégedett vagyok, sokkal jobb lett, mint gondoltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

doris92

2020. szeptember 17.

Pécsen a Beauty Boxban készítették el a szemöldöktetoválásom, életem egyik legjobb döntése volt. Már vagy egy éve filóztam, hogy legyen vagy ne legyen, de rávettem magam és rászántam a pénzt is. Nem értem, hogy tudtam eddig nélküle élni, reggel megspórolok vagy 15-20 percet, amennyit szórakoztam mindig a szemöldökömmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Pikk

2020. július 5.

Szemöldökben gondolkodtam már jópár éve, de valami mindig visszatartott. Drágának tartottam, meg féltem, hogy mi van, ha rosszul sikerül, vagy természetellenes lesz és megbánom. Egyszer már majdnem foglaltam időpontot, de csak hónapokkal később mehettem volna, az meg eléggé elkedvetlenitett. Az éveken át tartó tökölésnek végül egy felhívás vetett véget: Patkós Alexandráék modelleket kerestek bemutatóra, még arra a hétre, 50% kedvezménnyel. Jelentkeztem, és 4 nap múlva már gyönyörű gépi szálazott szemöldökkel távoztam a bemutatóról, ami az egy hónappal későbbi korrekción még szebb lett. Gyógyulás közben kicsit sötétebb volt, de úgy is tetszett. Azóta (fél év telt el) és már van felső és alsó pillatő sűrítésem is. Vastagabb tusvonalat nem javasoltak, mert elég vékony és erezett a szemhéjam. Ezzel a két területtel (szemöldök és szemhéj) még mindig nincs kifejezett sminkelt hatása a megjelenésemnek, nagyon természetes az egész, csak eggyel frissebb, ápoltabb, kifejezőbb, fiatalosabb a tekintetem, akkor is, ha semmilyen sminket nem viselek. Nagyon örülök, hogy megcsináltattam, és ha elhalványodik (állítólag kb 2 év), biztos, hogy újra megcsináltatom. Állítólag nem fog vörösödni, csak halványulni és kicsit szürkésedni. A fájdalom nem vészes, jól érzéstelenítenek. Szemöldöknél már aznap este lehet emberek közé menni, a szemhéj esetében a tetoválás másnapján kicsit bedagadhat a szem, de nem feltétlenül. Gondolkozom szájtetoválásban is, de attól megint félek kicsit, mi van, ha nem áll jól. Pedig állítólag nagyon szép természetes megoldások vannak és nagyot dob a külsőn. Meglátjuk. Mindenkinek azt ajánlom, hogy jól válassza meg, kihez, hova megy, mert a neten a képeket nézegetve elég vegyes a mezőny. Én Alexandráékkal maximálisan elégedett vagyok, nagyon profik és kedvesek. Az én sminkjeimet Klaudia csinálta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 5.

BettiBoop

2018. augusztus 14.

Nemrégiben csináltattam felső szemhéj tetoválást(közepesen vastag tusvonalat). Nagyon jó döntés volt, nincs reggel a macera a szemceruzaval, nem kenodik el, mindig szép. Jól elerzestelenitett a kozmetikus, így teljesen kibírhato volt. Gondolkozom még a szajsatiron is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

gbhs

2018. május 10.

Több éve fontolgattam a szájtetoválást, eléggé tartottam tőle, rengeteg rémsztorit lehet olvasni elrontott munkákról. Alapvetően nagyon halvány a szám színe, mindig használtam rúzst, szájfényt. Mivel már több éve van szálas technikával készült szemöldök tetoválásom, amivel maximálisan elégedett vagyok, végül belevágtam a szájtetoválásba is. Ugyanabban a szalonban készítettem (Patkós Alexandra), mint a szemöldököt, egy kedves és ügyes leányzónál, Dorinánál.
Mindenképpen természetes hatást szerettem volna, ezért a kontúr nélküli, teljes satírt választottam, ami 3 féle pigmentből lett kikeverve. Maga a forma megrajzolása nálam 1 órát vett igénybe, sajnos mindenem asszimetrikus az arcomon, volt törve az orrom, így feladtam a leckét :) Folyamatosan kaptam az érzéstelenítő krémet, de a fájdalom sokkal rosszabb volt, mint amire számítottam. A felső ajak érzékenyebb volt, mint az alsó. Többször ugyanabban a vonalban megy át a géppel, a vége felé már nagy önuralom kellett, hogy bírjam. Nyilván ez egyénfüggő, én a fogtöméshez is injekciót kérek, mert azt sem bírom. Végig maximális figyelmet kaptam, a lehető legoptimálisabb ütemben és helyeken ért a tű, minden rezdülésemre reagálva. Kb 40 perc volt a teljes művelet. A sokk ezután jött: a tükörbe belenézve egy lilásvöröses, geronazzós, duzzadt, deformált ajak nézett vissza rám. Az elején felkészítettek, hogy ez lesz, de a valóságban ijesztőbb volt. Még ott helyben kaptam rá jeget, amit otthon is ajánlottak. Szerencsére kaptam egy maszkot hazafelé, inkább azt nézzék a járókelők :) A fájdalom és a duzzanat másnap reggelre mérséklődött, a színe továbbra is sötét maradt, de már vállalható. Folyamatosan kentem egy speciális krémmel, egy hét után kezdett lejönni a var és kezdett fakulni a szín. A végső szín kb. 2 hét után mutatkozott meg.
1 hónappal később mentem a korrekcióra, ami már sokkal viselhetőbb volt és rövidebb ideig tartott. Itt már csak finomítás volt. Pl. a tetoválás után 2 héttel mitesszerek lettek a szám körül, onnan picit kijött a festék, ez is korrigálva lett.
Összességében nagyon elégedett vagyok az eredménnyel, nem bántam meg. Sok embernek fel sem tűnik, hogy tetováltattam, annyira természetes lett. Az ára elég húzós, nem mondom, hogy megéri, de ha szeretnél egy mindig természetes, szépen sminkelt arcot akár frissen ébredve is, akkor érdemes rá áldozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

ZsaNo0707

2018. február 22.

Nem szeretnék litániát írni, de szívesen megosztom a tapasztalatomat. Én 2017 augusztus elején csináltattam meg a szemöldökömet. Utólag már bánom, hogy nem előbb! Évekig gondolkodtam rajta. Kozmetikusom szerencsére sminktetováló is, több éve foglalkozik ezzel, nagyon sok munkáját láttam, és mind-mind természetes hatású volt. Nekem az egyik legfontosabb szempont ez volt, természetesnek tűnjön. Csodaszép lett! Nagyon eltalálta a kozmetikusom! A szemöldököm mindig esztétikus! Viszont nagyon meg kell gondolni,hogy kinek a keze alá fekszünk! Hosszútávra szól, ezért nem szabad kapkodni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

csillag

2018. február 20.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megcsinálttattam a szemöldököm Hollòs Dòra szalonjában, igaz 1 évig agyaltam, és nézegettem a munkáikat... Nincs vele gond, télen-nyáron, hòban-fagyban, 1000 fokban mindig gyönyörű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

Damayanti

2017. november 8.

Én Nitsch Bettina szalonjában, az Elite Beauty Szalonban csináltattam a soft powder szemöldök smink tetoválásom és imádom!!! :)

Szalon: a Váci úton van, jól megközelíthető, központi helyen. A csoda akkor jött, amikor kitárult az ajtó és beléptem. Exkluzív oázis,legáns, hangulatos, minden csupa tört fehér, pasztell homok színnel és szolid, ízléses arany színnel díszítve, sziporkázó kristály csillárok...de mégsem túl sok, ízlésesen pazar. Ehhez jön a kedves, mosolygós fogadtatás, adnak pihe-puha kényelmes, váltó papucsot is és kínálgatnak vízzel.

Nálam a tervezési fázis hosszabb volt, mint maga a tetoválás, 3 és fél órás volt mindennel együtt de megérte :) A forma megtervezése után jött a szín választás, nálam mocchachino és tej csokoládé árnyalat keveréke lett, ami tökéletesen megy a hajszínemhez és a szemeimhez, csodaszép csokoládé árnyalat :) A tetoválás az elején egy kissé kellemetlen de kibírható, fokozatosan kaptam érzéstelenítést kenőccsel, így aztán már azt sem éreztem, hogy hozzám érnek :) Január elején megyek vissza korrekcióra, de ha ilyen marad a végeredmény, akkor nem kérek semmilyen változtatást :) Viszlát reggeli szemöldök hézag berajzolgatás, púderrel pepecselgetés, jajj nem lett egyforma, törlés, újra kezdés, jajj elkések.. agybaj, éljen meseszép, természetesen tökéletes szemöldök! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Sz. Csilla

2017. szeptember 21.

Patkós Alexandra szalonban készült nagyon vékony természetes hatású szálakból a szemöldököm. Egyedülálló technikával dolgoznak!
Az ott dolgozó lányok szája is meseszép, sose mondanám meg, hogy tetovált. Ezen felbuzdúlva azt is meg fogom náluk csináltatni. :)
Korábban long timer technikával készítettem szempillasűritő kontúr tetoválást, ami 13 éve nagyon szép. A szemkontúrra mindenképpen a longtimer ajánlott, bár jobban fáj, hiszen mélyebbre ütik be a festéket, de onnan nem is kell kikopnia.
Szemöldökre ez nem célszerű, hiszen annak a színe az összetevő kék és vörös pigmentek miatt sokat változik. Illetve a forma-divat is változik, ezért jobb, ha kikopós anyag. Persze nagyom fontos a jó minőségű pigment, hogy ne szineződjön csúnyán el.
A száj kopik a legtermészetesebben, az csak halványodik az idővel.

Update: Elkészült a szájtetoválásom is. Amit mindenképpen érdemes előtte tudni: a fájdalomcsillapítók Alexandráéknál nagyon jók, de még így is nehezen lehet bírni a végefelé már. Annyira sokszor kell átmenni újra a felületen, hogy a száj egésze sajog, hiszen a sebbe tetoválgatnak újra és újra. Én cataflamot vettem be előtte, az nem okoz vérzékenységet. A durva az, hogy ellentétben a többi tetkóval, ennél a fájdalom nem ért véget a tetoválás befejeztével. Órákon keresztül sajgott tovább, se beszélgetni, se enni nem lesz kedvetek. A következő napokban is folyamatosan fájt és rettenetesen feszült, a nevetés esetén rögtön nyomtam össze oldalról az arcom. :/ Én 5 nap után lepiszkálgattam, mert egy eseményen kellett megjelennem, de valójában akkor még mindig bőven lett volna rajta a ronda feketés sebekből. Annyira sötét volt a varr, hogy a párom szerint úgy néztem ki, mint egy orosz csaj. Sosem szoktam sötétre rúzsozni, ezért tényleg kínosan éreztem magam miatta. Amikor lejött a varr, akkor nagyon szép rózsaszínes színe volt, utána elkezdett sötétedni. Most sokkal sötétebbmár, mint amit szerettem volna, pedig elvileg 6 héten keresztül sötétedik. Husis színt kértem, rózsaszíneset, de women secret árnyalathoz tették a rose és a virgin árnyalatokat, ami miatt nekem barna lett. :( Hideg színtipusúaknak szerintem a women secret nem való, a korrekción másként fogjuk keverni a színt. A jó, hogy akkor még lehet korrigálni. A rossz, hogy ezt mégegyszer kibírni rettenetes lesz, de muszáj, mert most egyenetlen is és a kontúr alatt egy világos vonal is lett. Ez vastagításnál előfordul, ezzel is számoljatok.

Updte: Túl vagyok az ajak korrekcióján. Nagyon szép rózsaszín lett végre. :) Most Pink sugar színt választottunk, ami üvegben nem halvány, de a számom nagyon természetes vilagos rózsaszín lett. :)) Nagyon szeretem! A korrekció nem fájt annyira és hamarbb is gyógyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

A száj kopik a legtermészetesebben, az csak halványodik az idővel.

Sheila

2017. május 22.

Nekem most van gyógyulófélben a szálazott-púderes kombinált technikával készült szemöldököm (még nincs 2 hetes, szóval nagyon friss), de imádom az első perctől fogva, sajnálom hogy nem vágtam előbb bele. Nekem egyáltalán nem fájt (pedig hisztis vagyok érzékeny a bőröm és rosszul tűröm a nyüstölést), max picit kellemetlen volt, de tényleg simán kibírható. 1 hétig pokolian viszketett (de nem szabad piszkálni!) és elég fura amikor elkezd darabokban hámlani, de a szorgos kenegetés és a türelem meghozta a gyümölcsét, most már egyre szebben gyógyul. Kb olyan, mintha a saját szemöldököm nőtt volna vissza, csak sokkal szebben, annyira természetes a hatás. Aki minden reggel hosszas perceket tököl a sminkelésnél a szemöldöke megrajzolásával (mint korábban én is), annak nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 22.