Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bogirl*, az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2015. november 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Ajánlott mindennapi arcápolásra, száraz ill. zsíro, pattános bőrre, borotválkozás után, deo-ként, képápolásra, cellulitiszre, bőrbetegségek esetén, valamint rovarcsípésre.
Használat: a szokásos tisztálkodás után a nedves bőrt dörzsölje be a sószappannal és hagyja megszáradni, majd a kikristályosodott sót óvatosan pergesse le bőréről. A sószappan használata után ne használjon krémeket, testápolókat.

Összetevők: Himalájai Kristálysó

Andrejja

2017. március 17.

Körülbelül két éve használom rendszeresen, egy nap egyszer, vagy kétszer. Egyszerűen zseniális. Még anno a pattanásaim miatt kezdtem el, nagyon is segítette a dolgot, plusz a folyton teljesen kiszáradt bőrömön is. A pórusaimat nagyon szépen összehúzta. Borotválkozás után is nagyon ajánlom, főleg annak, aki küszködik a szőrtüszőgyulladásokkal. Igaz, kicsit macerás, ha pedig valakit karistol, akkor azért, mert nem "vaddisznó" módra kell használni, csak szépen gyengéden. Én imádom, sok krémemet meg tonikomat ki is dobtam, mióta ez van. És nem utolsó sorban ez mégiscsak természetes. Időbe telik, sőt az elején csak ront a helyzeten, de pótol mindent. Jó termék, hajrá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

telelle

2016. március 15.

Nem tudom hova tenni, szeretem is meg nem is. Önmagában karistol mint állat, szóval maximum lepedőbe burkolva vagy kézről kenegetve tudom használni, előzőt még nem próbáltam, utóbbi mód meg csak kis területen működik. Kicsit aggódtam, hogy a só majd szárítani fog, sós fürdő után is mindig viszketek, de meglepően puha volt utána az arcocskám. Csak amikor le kell seperni száradás után, brrr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

NFZ

2015. november 17.

Az összes pozitív véleménnyel egyetértek! Amit még én pluszban tapasztaltam, hogy a vízhiányos bőrön is segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

kati0324

2014. július 17.

Közel fél éve minden este fürdés után használom, természetes megoldás a pattanások, bőrproblémák ellen. Szerencsére nekem néha-néha előjön egy-egy pattanás illetve miteszer. Amióta használom annyira helyretette a bőrömet, hogy többször megkérdezték mostanában voltam -e kozmetikusnál, pedig amióta használom nem volt arra szükségem, hogy kozmetikushoz menjek. Nagyon pénztárcakímélő megoldás, ugyanis fél év alatt még az egyötöde sem fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

Bogirl*

2013. április 7.

Ajándékba kaptam, amikor megláttam, majdnem sírva fakadtam. Pont olyan embertől kaptam, aki tudja, hogy mennyi baj van a bőrömmel, hogy nekem aztán tényleg nem mindegy, mit használok rá, ha egy termék beválik minden szempontból, már madarat lehetne velem fogatni, olyan boldog vagyok. Erre kiszúrják a szemem egy ilyen ajándékkal, gondoltam akkor.
Ma már el sem tudnám képzelni a napjaimat nélküle. Fantasztikus, fenomenális, csodálatos, lenyűgöző és még természetes is! Kell ennél több? :)

Viccet félretéve. Az arcom pl. mitesszeres, pattanásokra hajlamos, ugyanakkor könnyen kiszárad és hámlik, nagyon érzékeny. Nem hittem a szememnek, de ez a termék tényleg felveszi a harcot a pattanásokkal, száraz bőrrel, mindennel. És amióta használom kevesebb a mitesszerem is. Borotválkozás után is használtam már, amikor megvágtam magam, és arra is jó volt. Igaz, hogy csípett, de nagyon hamar el is állt a vérzés! Azért nem mondom, hogy próbáljátok ki ez utóbbit, nem nagy kaland, de ha már megtörtént a baj, erre is jó! :)
Erről tényleg csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, megérdemli az 5 pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Erről tényleg csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, megérdemli az 5 pontot!

Lynx

2013. március 16.

Ősz óta használom, és meg kell hogy mondjam, nagyon jó. A homlokomon mindig fénylik a bőr, amin semmi sem segített elegendő ideig. Csak ez a kis csodaszer :) Igaz, sosem voltam pattanásos típus, nagyon ritkán jött elő 1-1, de az elmúlt időszakban egyáltalán nem jött ki rajtam egyetlen pötty sem.
Most próbálom deoként is, mert bár mindig alumíniummenteset használok, azok is nagyrészt tele vannak vegyszerrel, és a hatásuk sem az igazi. A mennyisége egy életre elég kb, nem is látszik, hogy fogyott volna belőle :D így az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 16.

Hiroki

2012. szeptember 16.

A legjobb, legtermészetesebb harc a pattanások ellen. Minden más csak fél megoldás, illetve olyan krémek felkenése, amik tele vannak káros összetevőkkel. A közhiedelemmel ellentétben a sószappan nem szárítja ki a bőrt. Szigorúan kell venni az utasítást, hogy nem kenünk fel a használata után SEMMILYEN krémet, mert akkor oda az egész! Egy nap elég egyszer alkalmazni, óvatosan kell vele bánni, mert a sókristály felsértheti az arcbőrt.
Visszahúzza a gyulladásokat és visszaadja a bőr természetes hidratáltságát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Visszahúzza a gyulladásokat és visszaadja a bőr természetes hidratáltságát!