Egyéb

Ár:   46 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tiziana, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   46 000 Ft
Lelőhely:   Madison

Illatjegyek: kamilla, bőr, sárgabarack, üröm, füst, orris gyökér, vanília, citrom, mósusz, ámbra, cédrus

Tiziana

2019. szeptember 30.

Igen,ez az amit az ember egy igazi Niche-től elvár!!! Magas minőségű alapanyagok, semmi kémiai kotyvalék.
Ha ránézek az összetevőkre,úgy érzem azt kapom amit ott látok.Erőteljes gourmand az indítás,
édes és olajos,de nem fejfájdító. Ellenőrzésképpen mélyen beleszippantok a lágy,ragacsos nádcukorba amit a kávémhoz tartogatok...
pontosan ez az a mély, édes-dohányos illat, ami a "gourmand haladóknak" legalábbis szerintem.
Kamillás és herbás,de nem émelyítően gyógynövényes, inkább friss és nedvdús,mint kinn a réten.
Valami hihetetlen egyensúly, és ízlés ez a parfüm!!! A bőr illata egészen fenomenális, puha,finom és elegáns.
Idáig mennyei!!! Kb.1 óra múlva a tömjén felerősödik, szinte csak azt érzem, meg olyan vicces dolgokat
mint füstölt sárgabarack, ami ugye nem létezik. Ebből a parfümből eddig 3 változat létezett,a fehér üveges Eau Fine,
a fekete Nectar, és az arany Parfum d'Or. A fehér amiről írtam, a legélénkebb, az arany olyan mintha olajat fújnál,
lágy, balzsamszerű, nekem kicsit túl kevés.Nemsokára kipróbálom a feketét, és azt remélem
hogy a Nectar koncentrációban megtalálom a számomra tökéletest!
Csodálkozom hogy ez a parfüm miért nem sokkal népszerűbb,
mert a maga nemében egyedülálló. 100* csillagos. A parfümőr:Stéphane Humbert Lucas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

hogy a Nectar koncentrációban megtalálom a számomra tökéletest!
Csodálkozom hogy ez a parfüm miért nem sokkal népszerűbb,