Egyéb

Ár:   46 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ritalinka, Módosítva: 2019. július 15.

Ár:   46 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Illatjegyek: kamilla, bőr, sárgabarck, üröm, tömjén, orris, citrom, vanília, pézsma, ámbra, cédrus

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Tiziana

2019. november 3.

Kipróbáltam, kedves Ritalinkának köszönhetően! Erre a változatra minden érvényes amit a fehér
Núr Eau Fine-ről írtam,csak minden még intenzívebb, bársonyosabb,és mélyebb.
Odavagyok mindkét Núr-ért,és őszintén, alig érzek különbséget, ez a változat talán kevésbé
tömjénes, füstös.Csodás esti illat,a meghittség maga,főleg kettesben.Kettőre van kitalálva az bizti,
nálam a bibi csak annyi:drága férjem szépen megkért hogy ne használjam ha ő is a közelben van...
nem az Ő hibája, másmilyeneket szeret.Nem baj, egyedül is örömmel használom mert megérdemlem!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Núr Eau Fine-ről írtam,csak minden még intenzívebb, bársonyosabb,és mélyebb.