Best of Beauty 2019

Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: galatea, Módosítva: 2012. október 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Frissítő és hűsítő ajakbalzsam, mely kellenes hidratálást nyújt a nyári időszakban.

galatea

2012. október 19.

Egy indiai boltban akadtam rá, az egyik legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Lefekvés előtt illetve nyáron elindulás előtt szoktam bekenni vele a számat. Megakadályozza az ajkak kicserepesedését illetve a már kicserepesedett szájat nyugtatja és puhává teszi már egy alkalom után is (az előbbi az enyém, az utóbbi Anyukám tapasztalata).
Nagyon kellemes hűsítő hatása van, ami nem múlik el egy pillanat alatt, ez a nyári kánikulában nagyon hasznos volt.
Nagyon kiadós, mindennapos napi egyszer-kétszer-háromszori használattal az eddigi három hónap alatt csak kb. a 2/3-a fogyott még el.
Színtelen, természetes összetevőkből készült. Az illata szerintem a borsmenta illatán túl kicsit mandulás, talán a sárgabarackmag olaj miatt. A csomagolása is ízléses és praktikus, nem tartalmaz feleslegesen hivalkodó elemeket. Én 900 forintért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Emolliensek: Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Illatanyagok: Mentha Piperita (Peppermint) Oil